یک نشریه اسپانیایی جزئیات پیشنهاد مالی باشگاه بارسلونا به پدیده نوجوانش که این روزها توجه خیلی‌ها را جلب کرده است، منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درخشش آنسومانه فاتی، بازیکن ۱۶ ساله تیم فوتبال بارسلونا در ۴ هفته سپری شده از فصل جدید لالیگا او را در کانون توجهات قرار داده است. او در سه بازی‌اش برای آبی‌و‌اناری‌ها ۲ گل به ثمر رسانده و یک پاس گل هم داده است تا غیبت لیونل مسی در این بازی‌ها کمتر محسوس باشد.

درخشش بازیکن تیم دوم باشگاه بارسلونا که با نظر ارنستو والورده به تیم اصلی رسیده، سبب شده است که مسئولان باشگاه از همین حالا به فکر نگه داشتن او در نوکمپ بیفتند. به این منظور طبق اعلام رادیو کاتالونیا، باشگاه بارسلونا به فاتی قراردادی ۵ ساله پیشنهاد کرده است که با امضای آن ۷۰۰ هزار یورو به عنوان پاداش به حساب این بازیکن متولد گینه بیسائو واریز می‌شود.

بر اساس توافق صورت گرفته میان طرفین، آنسو فاتی با ماندن در تیم دوم باشگاه بارسلونا، در اولین فصل حضورش ۳۰۰ هزار یورو در سال حقوق خواهد گرفت و اگر به تیم اصلی باشگاه منتقل شود این رقم به یک میلیون یورو افزایش پیدا می‌کند که در آن صورت هم این رقم هم در سه سال نخست به میزان ۲۵۰ هزار یورو در هر سال افزایش می‌یابد.

رادیو کاتالونیا در همین حال اعلام کرده است که باشگاه بارسلونا قصد دارد علاوه بر قرارداد آنسو فاتی، قرارداد برادر او براهیما که از بارسلونای B برای یک فصل به تیم کالااورا قرض داده شده است را هم تمدید کند. قرارداد براهیم ۳۰ ژوئن سال آینده تمام می‌شود اما بارسلونا قصد دارد این قرارداد را برای سه سال دیگر تمدید کند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.