سرمربی تیم ملی پرتغال پس از درخشش کاپیتانش تیمش در پیروزی پر گل مقابل لیتوانی در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰، او را بهترین بازیکن دنیا دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی پرتغال شب گذشته (سه‌شنبه) در دیداری خارج از خانه از گروه B مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰، میزبانش لیتوانی را با نتیجه ۵ بر یک شکست داد که سهم کریستیانو رونالدو از این بازی ۴ گل بود. رونالدوی ۳۴ ساله با این گل‌ها شمار گل‌های ملی‌اش را به ۹۳ گل افزایش داد. او همچنین با ۲۵ گل، به بهترین بازیکن گلزن تاریخ مرحله انتخابی جام ملت‌های اروپا تبدیل شد و برای هشتمین بار در رده ملی هت‌تریک کرد. رونالدو حالا ۱۶ گل دیگر می‌خواهد تا به کورد علی دایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال در رده ملی برسد.

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال پس از این بازی به تمجید از کاپیتان تیمش پرداخت و درباره او گفت: کاملاً مشخص و حقیقتی غیرقابل انکار است که رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. استادیومی در دنیا نیست که رونالدو در آنجا تشویق نشود. او بهترین بازیکن دنیاست. در اولین بازی‌ پرتغال با مربیگری من، به پاریس رفتیم و هتل محل اقامت‌مان درست در خیابان مقابل ورزشگاه بود. آن شب هزاران نفر مقابل در ورودی هتل جمع شده بودند.

سانتوس افزود: فکر می‌کنم اگر رونالدو در یک بازی گل نزند باید تعجب کرد. همه می‌گویند که او دارد به آخر خط می‌رسد اما می‌بینید که برای او هیچ چیزی در حال تمام شدن نیست. باید بعد از این بیشتر مراقب چیزهایی که می‌گویید باشید چون برای رونالدو هرگز چیزی تمام نمی‌شود.

بازی‌‌های بعدی تیم ملی پرتغال در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰، ماه اکتبر مقابل لوکزامبورگ (خانگی) و اوکراین (خارج از خانه) است و رونالدو این فرصت را دارد که فاصله‌اش را با علی دایی کاهش دهد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.