عبدالله ویسی، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر به این نکته اعتراف کرد که تیمش عملکرد بدی مقابل سپاهان داشته و مستحق باخت در این بازی بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالله ویسی پس از شکست ۳ بر صفر شاگردانش برابر تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کردیم بازی خیلی سختی پیش رو داشته باشیم. تمام تلاش خود را کردیم تا مقابل تیم گردن‌کلفت سپاهان نتیجه بگیریم که نشد.

وی ادامه داد: شرمنده هوادارانی شدیم که در این هوای بد از ما حمایت کردند و ما نتوانستیم آنها را خوشحال به خانه بفرستیم. ما ناشایست و نالایق بازی کردیم و در تمام نقاط زمین بد بودیم. به تیم سپاهان تبریک می‌گویم که شایسته برد بود. امیدوارم در بازی‌های بعدی، ضعف‌های خود را پوشش دهیم و پاسخگوی مردم و باشگاه باشیم. با یک باخت مغموم نمی‌شویم. همان‌طور که اگر می‌بردیم، مغرور نمی‌شدیم. زندگی ادامه دارد و مطمئن باشید روزهای خیلی خوبی در پیش خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد بازی دادن به مصطفی احمدی گفت: هفته گذشته پیمان شیرزادی مصدوم شد و نتوانستیم بازیکنی را جایگزین کنیم. سپاهان مهاجمان سرعتی دارد و مدافع سرعتی ما، احمدی بود. وقتی ۲ بر صفر عقب بودیم، می‌خواستیم حمله کنیم و بازیکن سرعتی به زمین فرستادیم. بچه‌ها اما تحت تأثیر نام سپاهان قرار گرفتند و در تمام نقاط زمین خوب نبودیم. همه‌ی بچه‌ها غیرقابل انتظار بودند، اما مطمئن باشید بهتر خواهیم شد.

برتری پُرگل سپاهان در بوشهرویسی با تمجید از محمد محبی، بازیکن پیشین شاهین و فعلی سپاهان تصریح کرد: محمد در آینده نزدیک یکی از بازیکنان بزرگ کشور می‌شود. سپاهان با جذب او انتخاب خوبی کرد. خوشحالیم از بوشهر یک بازیکن به سپاهان رفته است و به او که به تیم ملی هم رسید، تبریک می‌گویم. در نیمه اول به خوبی سپاهان را بسته بودیم و به جز ارسال‌های بلند، موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم. در نیمه دوم اما پس از دریافت گل اول، تیم ما باز شد و سپاهان فضای لازم را پیدا کرد. محبی بازیکن بزرگ و گردن‌کلفتی است و مدافعان ما تا جایی که توانستند، او را کنترل کردند، اما بیش از این توان نداشتند.

وی با بیان اینکه «اگر فکر کنیم ما به آب و هوای بوشهر عادت داریم و بهتر بازی می‌کنیم، در اشتباه هستیم.»، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنیم چون هوا گرم است، بازیکنان حریف وا می‌دهند، اما بدن ما هر روز تحلیل می‌رود. گرما چیزی نیست که بدن به آن عادت کند. بازیکنان سپاهان یک روز در بوشهر تخلیه شدند و به شهر خود بازمی‌گردند، اما ما هر روز در این آب و هوا تمرین می‌کنیم و توان ما از دست می‌رود، مگر اینکه بخواهیم حرفه‌ای زندگی کنیم، غذا بخوریم و از لحاظ پزشکی به ما رسیدگی شود.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره مشکلات تیمش خاطرنشان کرد: اگر پس از شکست بگویم تیم من بد بسته شد، به من بخندند. می‌توانم بگویم پول و رختکن نداریم، اما تیم ما خوب بازی نکرد. ما بد بودیم و باید می‌باختیم. سپاهان هم محکم بود و پیروز شد. ما یک خانواده هستیم. شما نمی‌دانید برادر من سیگاری است یا خیر. می‌توانم بگویم تیم ما یا سپاهان متفاوت بسته شده‌اند، اما مسئولان باید همت کنند تا آینده ما مختل نشود و مسیر خوبی داشته باشیم.

ویسی درباره اینکه بازیکنان لیگ برتری در تیمش حضور ندارند، عنوان کرد: فرق ما با سپاهان، استقلال و پرسپولیس در همین است. من با محمد طیبی صحبت کردم که به شاهین بیاید، اما او یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می‌خواست. ما با این رقم هفت بازیکن گرفتیم. باید با داشته‌های خود بهترین کار را انجام دهیم و ضعف‌های خود را برطرف کنیم. هر چه شما می‌گویید درست است. چون دستان بازنده بالاست و ما هم باخته‌ایم و تسلیم هستیم. ان‌شاءالله دفعه بعد شما را خوشحال کنیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.