زین‌الدین زیدان نام سه بازیکنش را در فهرست رئال مادرید برای بازی کهکشانی‌ها در هفته دوم لالیگا قرار نداد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس، فهرست ۱۹ نفره تیم فوتبال رئال مادرید برای مصاف خانگی امشب (شنبه) این تیم مقابل وایادولید در هفته دوم لالیگا اعلام شد که در این فهرست نام سه بازیکن به چشم نمی‌خورد» ماریانو دیاس، فرلان مندی و آلوارو آدریوسولا.

ماریانو مهاجمی است که رئال مادرید او را در فهرست بازیکنان مازاد و فروشی قرار داده است اما هیچ پیشنهاد مهمی برای او به تیم پایتخت اسپانیا ارائه نشده است. آدریوسولا هم پس از آنکه در هفته اول لیگ نمایش نه چندان جالبی ارائه نکرد، از چشم زیدان افتاده است. سومین بازیکن هم مندی است که ظاهراً هنوز مصدومیتش به طور کامل رفع نشده است.

علاوه بر این سه نفر، ادن ازار و براهیم دیاس هم به دلیل مصدومیت در این بازی حضور ندارند. ضمن اینکه مارکو آسنسیو هم که از مدتی پیش به دنیا پارگی رباط صلیبی‌اش برای مدت طولانی خانه‌نشین شده است. در همین حال لوکا مودریچ هم به دلیل اخراج شدن در بازی هفته گذشته کهکشانی‌ها در لیست بازیکنان رئال مادرید جایی ندارد و به این ترتیب انتظار می‌رود که خامس رودریگس بعد از ۸۲۶ روز از انجام آخرین بازی‌اش برای سفیدپوشان پایتخت اسپانیا دوباره به ترکیب این تیم برگردد.

رئال مادرید با فهرستی متشکل از کورتوا، کیلور ناواس، آلتوبه، کارواخال، میلیتائو، واران، راموس، ناچو، مارسلو، کروس، کاسمیرو، والورده، خامس، ایسکو، بنزما، بیل، لوکاس واسکز، وینیسیوس و یوویچ برای بازی دوم خود در فصل جدید لالیگا مقابل وایادولید آماده می‌شود.

رئال مادرید از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف وایادولید می‌رود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.