امین قاسمی‌نژاد، مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو اعلام کرد که از هفته چهارم لیگ برتر می‌تواند تیمش را همراهی کند.

امین قاسمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش گفت: دو هفته از مصدومیتم سپری شده است و در این مدت مراحل درمانی از جمله فیزیوتراپی، آب‌درمانی و ... را پشت سر گذاشته‌ام. این روند ادامه خواهد داشت و امیدوارم که تا هفته چهارم به شرایط بازی برسم. شاید برای هفته سوم هم آماده شوم، ولی دوست ندارم ریسک کنم.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: شش سال پیش هم با چنین مصدومیتی مواجه شدم، ولی برای بازگشت عجله کردم و دوباره مصدوم شدم تا ۴۰ روز از میادین دور باشم. دیگر نمی‌خواهم آن اتفاق تلخ برایم تکرار شود و در صحبتی هم که با پزشک تیم داشتم، به این نتیجه رسیدم که اصلاً ریسک نکنم. با ادامه این روند از هفته چهارم لیگ برتر بازی خواهم کرد.

قاسمی‌نژاد با اشاره به پیروزی تیمش برابر پیکان در هفته اول لیگ برتر خاطر نشان کرد: خدا را شکر که برد مهمی را در خارج از خانه به دست آوردیم. گرفتن این سه امتیاز بسیار مهم بود. البته در صحبتی که با بازیکنان داشتم، آنها تأکید داشتند که کیفیت زمین چمن بسیار بد بوده است. ضمن اینکه توپ‌های لیگ برتر هم کیفیت خوبی ندارند و اکثر بازیکنان از کیفیت این توپ‌ها ناراضی هستند. توپ‌های جدید مثل توپ‌های فوتسال سنگین هستند و کار را برای بازیکنان سخت کرده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا شهر خودرو می‌تواند در این فصل قهرمان شود؟» تصریح کرد: پارسال عملکرد خوبی داشتیم و طبیعتاً امسال دنبال جایگاه بهتری هستیم. کارمان سخت است، چون خیلی از تیم‌ها که بیشتر از ما هزینه کرده‌اند دنبال قهرمانی هستند، ولی ما هم شانس خودمان را امتحان می‌کنیم. فکر می‌کنم کسب یک جام در این فصل برای شهر خودرو کافی باشد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.