رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ آخرین وضعیت ایمنی و امنیتی و بلیت‌فروشی ورزشگاه‌های لیگ برتری را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید فتاحی در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد وضعیت ورزشگاه‌های لیگ برتری گفت: ورزشگاه خانگی گل‌گهر سیرجان سکوهایش صندلی‌گذاری و شماره‌گذاری شده است. گیت‌ها و دوربین‌ها نیز نصب شده است. فقط بخشی از سکوهای روبه‌روی جایگاه باید ایمن‌سازی شود و به همین دلیل در هفته نخست مورد استفاده قرار نگرفت. ورزشگاه شهیدبهنام محمدی نفت مسجدسیلمان نیز صندلی‌هایش شماره‌گذاری شده است. در بخش شرقی ورزشگاه گیت نصب شده است، اما در بخش غربی هنوز گیت‌ها نصب نشده که این بخش از ورزشگاه مورد استفاده قرار نگرفت، اما تا هفته سوم که نفت مسجدسلیمان میزبان است ورزشگاه به طور کامل آماده خواهد شد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ افزود: ورزشگاه فولادشهر اصفهان نیز تجهیز شده است و سامانه بلیت‌فروشی این ورزشگاه ایجاد شده و نواقص جزئی که وجود دارد قرار است ظرف روزهای آینده برطرف شود.

فتاحی درباره وضعیت ورزشگاه آزادی تهران هم گفت: صندلی‌های ورزشگاه آزادی شماره‌گذاری شده است، گیت‌ها‌ی طبقه اول و دوربین‌ها نیز نصب شده و طبقه دوم ورزشگاه هم از هفته سوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت و گیت‌های این طبقه ورزشگاه نیز تا آن زمان نصب می‌شود.

وی افزود: ورزشگاه بنیان دیزل هم تقریباً آماده شده است و فقط تعداد گیت‌های نصب شده در سمت تماشاگران میزبان کم بود که قرار است تکمیل شود. ورزشگاه شهدای شهر قدس هم تکمیل شده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: ورزشگاه‌های فولاد خوزستان و شاهین بوشهر هم صندلی‌گذاری و شماره‌گذاری شده و گیت‌ها نیز در آنها نصب شده است. سامانه فروش بلیت الکترونیک نیز در این ورزشگاه‌ها نصب شده است. بلیت فروشی بازی شاهین بوشهر نیز از طریق این سامانه انجام می‌شود.

فتاحی در پایان در خصوص مشکلات ایجاد شده در سامانه بلیت‌فروشی در بازی پرسپولیس و پارس جنوبی گفت: سامانه بلیت‌فروشی که در بازی افتتاحیه لیگ ایجاد شد اشکالاتی داشت که به همین دلیل هم از باشگاه پرسپولیس توضیح خواسته‌ایم. در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه‌ها در هفته دوم لیگ برتر نیز توضیح‌های تکمیلی برای مردم و رسانه‌ها ارائه خواهد شد.

فتاحی: هیچ الزامی برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها در لیگ برتر نداریم/ اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ در دربی برمی‌گردد به نحوه بلیت‌فروشی

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.