سرمربی پیشین پرسپولیس ضمن اشاره به توانایی بازیکنان این تیم برای رسیدن به قهرمانی گفت: بهتر است هرچه زودتر مدیریت تیم به فوتبالی‌ها داده شود. آنها بهتر از سیاسیون می توانند اداره کنند.

حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شروع نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از پنجشنبه هفته جاری با بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم گفت: لیگ امسال بسیار جذاب تر از سال های قبل خواهد بود. تیم ها خیلی به هم نزدیک شده اند. حتی تنبل ها هم توانستند با توجه به وقفه ای که در شروع لیگ به وجود آمد خودشان را آماده کنند. لیگ بسیار جذابی را با وجود چند مدعی خواهیم داشت. اکثر تیم ها برای حضور در بالای جدول می جنگند و این موضوع می تواند فوتبالی ها را امیدوار به دیدن کیفیت بالای باشگاه ها کند.

مربی پیشین پرسپولیس درباره تکرار شانس قهرمانی این تیم بدون برانکو ایوانکوویچ و با حضور گابریل کالدرون در راس کادرفنی سرخپوشان تاکید کرد: پرسپولیس را اگر مورد بررسی دقیق قرار دهیم می بینیم که مهره های خیلی خوبی دارد. آنها یک تیم کامل هستند که نیمکت قدرتمندی هم خواهند داشت. حضور مهره های متعددی که تاثیرگذاری بالایی دارند می تواند برای کادرفنی مثبت باشد.

وی درباره احتمال ایجاد شگفتی در ترکیب اصلی پرسپولیس برای شروع لیگ اظهار داشت: همه چیز به کالدرون بر می‌گردد. او از تمریناتی که برگزار کرده می تواند بهترین سیستم را انتخاب کند. اسم ها برای پرسپولیس هرگز بازی نکرده اند و این بار هم قطعا همینطور خواهد بود.

درخشان درباره احتمال فشار هواداران روی بازیکنان و کادرفنی به دلیلی نبودن برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: پرسپولیس با بازیکنان و همدلی بین اعضای باشگاه توانست در کنار برانکو به قهرمانی برسد. نباید نقش بازیکن را در این مسیر کم بدانیم. اگر برانکو وسیله و ابزارش مهیا نبود نمی توانست موفق شود. نمی توان منکر توانای او شد اما به همان اندازه هم نباید بازیکن و مربی جدید را زیر سوال برد. پرسپولیس توانایی رسیدن به جام را بدون برانکو هم دارد.

وی درباره احتمال تغییر در هیات مدیره پرسپولیس نیز صحبت کرد و گفت: حضور فوتبالی ها در راس مدیریت خیلی بهتر از حضور آقایان سیاسی است. آقای عرب زحمات زیادی کشیده است اما بهتر است مدیران فوتبالی باشگاه ها را اداره کنند. حضور سیاسیون فایده ای ندارد. این جابجایی هم هرچه زودتر اتفاق بیفتد بهتر است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.