مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس برای خرید یکی از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا به کاتالونیا سفر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه موندودپورتیوو، در حالی نشریات ایتالیایی از سفر قریب الوقوع فابیو پاراتیچی به بارسلونا خبر داده بوند، امروز رادیو کاتالونیا تأیید کرد که مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس به دفتر مرکزی باشگاه بارسلونا رفته تا برای خرید خوان میراندا مذاکره کند.

پاراتیچی به منظور خرید دفاع چپ ۱۹ ساله بارسایی‌ها به اسپانیا سفر کرده و مأمور شده تا خرید دانیله روگانی، مدافع میانی ایتالیایی یووه را هم به قهرمان فصل گذشته لالیگا پیشنهاد کند.

با اینکه دو هفته دیگر به پایان بازار نقل و انتقالات در اکثر لیگ‌های اروپایی باقیست، یوونتوس می‌خواهد زودتر تکلیف خرید بازیکنی که مشتری پروپا قرص دیگری مانند مارسی دارد را قطعی کند و ظاهراً آماده است بابت خرید او ۱۰ میلیون یورو به بارسلونا بپردازد. بارسلونا اما نمی‌خواهد بازیکن جوان خود را بفروشد و ترجیح می‌دهد او را بدون بند خرید قطعی به یووه قرض بدهد، البته این جوابی بوده که بارسایی‌ها به مارسی نیز داده‌اند.

اینطور که به نظر می‌رسد باشگاه بارسلونا به آینده و پتانسیل میراندا خوشبین است و به همین دلیل قصد دارد یک بار دیگر به او فرصت بدهد و بعد نسبت به فروش قطعی او اقدام کند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.