هافبک آلمانی یوونتوس می‌گوید به خاطر پول به یوونتوس نیامده و همیشه برای کسب جام‌ها بازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامی خدیرا که در سال ۲۰۱۵ از رئال مادرید به یوونتوس پیوست و پس از کار کردن زیرنظر ماسیمیلیانو آلگری، این فصل زیرنظر مائوریتزیو ساری به کارش ادامه خواهد داد، در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «کیکر» گفت: ساری از ما می‌خواهد تا فوتبال کاملاً متفاوتی نسبت به گذشته ارائه دهیم. به همین خاطر مشکلاتی بود و نیاز به زمان داشتیم تا خودمان را با سیستم جدید وفق دهیم که این هم امری طبیعی است. بازی با سبکی متفاوت، تحت‌فشار دادن رقیب، شور و زیرکی چیزی است که حالا ساری از من می‌خواهد.

وی همچنین درباره مصدومیت اخیرش اظهار داشت: زانویم حالا خوب است و احساس می‌کنم آماده هستم. به بدنم اعتماد دارم. فصل قبل بدشانس بودم و بابت مصدومیتی که برای زانویم به وجود آمد، ناراحت بودم. در کنار این به خاطر مشکل تپش نامنظم، عمل جراحی قلب انجام دادم و انرژی منفی گرفته بودم. سوالاتی از خودم می‌پرسیدم که آیا هنوز قدرت لازم را دارم؟ آیا شرایط بدنی مناسبی دارم؟ که به این پرسش‌ها پاسخ «بله» می‌دادم.

هافبک آلمانی بانوی پیر در خصوص رویایی که سال‌هاست یوونتوس به دنبال تحققش است، تصریح کرد: وقتی برای تیمی مثل یوونتوس بازی می‌کنید، همیشه می‌خواهید که فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوید اما باید سال به سال بهتر شوید. من هم همیشه می‌خواهم در ترکیب اصلی یووه باشم.

خدیرا ۳۲ ساله که شایعاتی مبنی بر احتمال قرار گرفتنش در لیست فروش یووه مطرح است، تأکید کرد: با هیچیک از هم‌تیمی‌هایم در خصوص آینده حرفه‌ای‌ام صحبت نکرده‌ام. به هر حال به دلیل تعدد بازیکن در تیم، یوونتوس باید بازیکن بفروشد. من فصل گذشته تنها در ۱۷ بازی به میدان رفتم و همیشه زیر ذره‌بین بوده‌ام.

وی در تکمیل صحبت‌‌هایش خاطرنشان کرد: من تمایلی به ترک یووه ندارم و چنین قصدی هم نداشتم. شنیدم که برخی گفته‌اند من تنها به خاطر پول در یوونتوس مانده‌ام که این روی من تأثیر منفی گذاشت چون هواداران هم این ادعا را باور کردند. من هیچگاه برای پول بازی نکرده‌ام و تنها برای کسب جام‌ها بازی کرده‌ام.

هافبک راه‌راه پوشان تورین همچنین درباره شانس این تیم برای کسب نهمین عنوان قهرمانی متوالی در سری A ایتالیا و کسب اولین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا پس از سال ۱۹۹۶ اظهار داشت: می‌خواهم به رویایم برای قهرمانی با یوونتوس در لیگ قهرمانان جامه عمل بپوشانم چون عاشق تیم، باشگاه و شهر تورین هستم.

سامی خدیرا تصریح کرد: ما کریستیانو رونالدو و ماتیس دلیخت را نخریدیم که در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شویم. هدف باشگاه قهرمانی در اروپاست، هرچند می‌دانیم که چه کار سختی است. به نظرم رقابت برای کسب اسکودتو این فصل جالب‌تر از فصل گذشته خواهد بود. اینتر با مربی خیلی خوبی به نام کونته قوی‌تر شده، این در حالی است که همیشه باید ناپولی را نیز در نظر بگیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید روی شروع فصل تمرکز کنیم و ببینیم چه قرعه‌‌ای در لیگ قهرمانان نصیب‌مان خواهد شد. اگر بتوانم در ۸۰ درصد بازی‌ها به میدان بروم و با یوونتوس فاتح سه جام اصلی بشوم، فصل خوبی برایم خواهد بود.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.