هافبک جدید باواریایی‌ها پس از پیوستن به این باشگاه آلمانی گفت که مانند بایرن مونیخ اهداف بزرگی در سر دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بایرن مونیخ فرایند انتقال قرضی یک ساله فیلیپه کوتینیو با قابلیت خرید در ازای ۱۲۰ میلیون یورو در پایان فصل جاری را کامل کرد. این هافبک برزیلی پیراهن شماره «۱۰» سرخپوشان مونیخی را که سال‌ها بر تن آرین روبن بود را نیز به خود اختصاص داد.

کوتینیو ۲۷ ساله پس از امضای قرارداد به سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ گفت: برای من پیوستن به بایرن، چالشی جدید در کشوری جدید در یکی از بهترین لیگ‌های اروپاست. بی‌صبرانه منتظر شروع کارم در این تیم هستم. من هم مانند بایرن اهداف بزرگی دارم و اطمینان دارم می‌توانم به اهدافم با هم‌تیمی‌های جدیدم برسم.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ هم اظهار داشت: مدتی بود که در تلاش برای به خدمت گرفتن کوتینیو بودیم و خوشحالیم که حالا این انتقال عملی شد. از باشگاه بارسلونا هم تشکر می‌کنیم که با این انتقال موافقت کرد. فیلیپه با تکنیک بالا و خلاقیت خود بر قدرت هجومی ما خواهد افزود.

حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ نیز تأکید کرد: مذاکرات ما با بارسلونا نشان داد که کوتینیو تمایل دارد به بایرن ملحق شود. او بازیکنی در سطح کلاس جهانی است و با توانایی‌هایی که دارد می‌تواند در پست‌های مختلف خط حمله بایرن بازی کند. ترکیب تیم ما حالا با وجود فیلیپه باکیفیت‌تر شد. او به ما کمک خواهد کرد تا به اهداف جاه‌طلبانه خود در این فصل برسیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.