یورگن کلوپ با وجود پیروزی در خانه ساوتهمپتون چندان از عملکرد بازیکنانش راضی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ با وجود برتری ۲ بر یک در خانه ساوتهمپتون در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس چندان از عملکرد بازیکنانش رضایت ندارد.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در پایان بازی گفت: ساوتهمپتون تیم خوبی است و عالی دفاع می‌کند. بازی مقابل آنها واقعاً سخت است، چون ضدحملات خوبی اجرا می‌کنند. سال گذشته مقابل آنها عقب بودیم و سپس ۳ بر یک پیروز شدیم، اگر با دو هفته آمادگی برای بازی به اینجا می‌آمدیم، باز هم به دردسر می‌افتادیم. اجازه نداریم زیاد درباره بازی چهارشنبه فکر کنیم.

وی در ادامه افزود: ما بازی را کنترل کردیم و بسیار روان بودیم. سپس ساوتهمپتون روی توپ‌های بلند و ضربات آزاد، خودی نشان داد. سادیو مانه در بهترین زمان ممکن گل زیبایی به ثمر رساند. در نیمه دوم قدم های بزرگ دیگری برداشتیم. ما بازی را کنترل کردیم و کارهای خوبی انجام دادیم تا اینکه دقیقه ۸۳ از راه رسید.

کلوپ خاطر نشان کرد: من از اسکوربورد نگاه کردم. آدریان با خود گفت من امروز بسیار خوب کار کردم، پس شاید مجبور باشم اشتباهی که آلیسون انجام داد را مرتکب شوم! با آدریان صحبت کردم. به او گفتم تو بالاخره رسیدی. خوش آمدی. آلیسون هم چنین اشتباهی مرتکب شده بود. تا وقتی پیروز بازی شویم، این اشتباهات اهمیتی ندارد. همین بازی را نزدیک‌تر کرد. به نظرم شایسته کسب سه امتیاز بودیم، اما باید بهتر ظاهر شویم. فقط از نتیجه راضی هستم.

لیگ برتر| لیورپول، خانه ساتهمپتون را فتح کرد/ تساوی برایتون در غیاب جهانبخش

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.