تیم فوتبال بورسیا دورتموند در بازی نخست خود در فصل جدید بوندس‌لیگا به یک پیروزی پرگل رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز دومِ هفته نخست فصل ۲۰-۲۰۱۹ بوندس‌لیگای آلمان، تیم فوتبال بورسیا دروتموند از ساعت ۱۸:۳۰ در دیداری خانگی مقابل تیم آگزبورگ قرار گرفت و با پیروزی پرگل ۵ بر یک میهمانش را بدرقه کرد.

در این دیدار ابتدا تیم آگزبورگ با گل زود هنگام فلورین نیدرلینچر که در دقیقه ابتدایی زده شد از میزبان پیش افتاد اما در ادامه پاکو آلکاسر در دقیقه ۳ گل تساوی را برای دورتموند به ثمر رساند تا شاهد یکی از اتفاقات جالب بوندس‌لیگا در همین هفته نخست باشیم. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید اما در نیمه دوم دورتموند موفق شد با گل‌های سانچو (۵۱)، مارکو رویس (۵۷)، بار دیگر آلکاسر (۵۹) و در نهایت جولیان برانت (۸۲) حریف را در هم بکوبد.

در دیگر دیدارهای همزمان روز دوم هفته اول بوندس‌لیگا نتایج به شرح زیر رقم خورد:

بایرلورکوزن ۳ - پادربورن ۲ فرایبورگ ۳ - ماینتس صفر (گل‌های فرایبورگ در اتفاقی جالب به فاصله زمانی ۲ دقیقه یعنی دقایق ۸۲ و ۸۴ و ۸۶ به ثمر رسیدند.) وردربرمن یک - دوسلدورف ۳ وولفسبورگ ۲ - کلن یک

امشب همچنین دو تیم بورسیا مونش‌گلادباخ و شالکه از ساعت ۲۱ به مصاف هم می‌روند.

در ادامه مسابقات این هفته نیز فردا (یکشنبه) دو دیدار دیگر برگزار خواهد شد که در آنها تیم اینتراخت فرانکفورت از ساعت ۱۸ میزبان هافنهایم خواهد بود و از ساعت ۲۰:۳۰ نیز لایپزیگ در خانه یونیون برلین به میدان خواهد رفت.

در نخستین بازی فصل جدید (۲۰-۲۰۱۹) بوندس‌لیگا، روز گذشته بایرن‌مونیخ در دیداری خانگی مقابل هرتابرلین با تساوی ۲ - ۲ متوقف شد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.