محمد محبی، وینگر تیم فوتبال سپاهان گفت: امیر قلعه‌نویی در این چند سال خیلی از بازیکنان لیگ یکی را تبدیل به ستاره کرده است و امیدوارم این اتفاق در مورد من هم رخ دهد.

محمد محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت سپاهان و روند آماده‌سازی این تیم گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و جزو تیم‌هایی بودیم که تمرینات را زود شروع کردیم، چون مبنای شروع لیگ برتر را دهم مرداد ماه قرار داده بودیم. تیم ما در حال حاضر آماده است و امیدوارم در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم. سپاهان در این فصل تیم خوبی است که اسکلت سال قبل را حفظ کرده و بازیکنان خوبی هم به این تیم اضافه شدند.

بازیکن جدید تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا زردپوشان می‌توانند در این فصل قهرمان لیگ برتر شوند، تأکید کرد: پیش‌بینی در این خصوص سخت است، ولی تیم ما شانس بسیار زیادی برای قهرمان شدن دارد. ما بازیکنانی توانمند داریم و کادر فنی سپاهان هم تجربیات زیادی دارد. امیدوارم در این فصل قهرمان لیگ برتر شویم.

وی که با درخشش در شاهین بوشهر در فصل گذشته، توانست به پیراهن سپاهان برسد، در این مورد اظهار داشت: سپاهان یک باشگاه بزرگ و حرفه‌ای است و خوشحالم که در این تیم حضور دارم. امیر قلعه‌نویی در سال‌های گذشته خیلی از بازیکنان لیگ دسته اولی را تبدیل به ستاره کرد و امیدوارم این اتفاق در مورد من هم رخ دهد.

این خبر حدود ۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.