تیم فوتبال ذوب آهن در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برابر الاتحاد عربستان تن به شکست داد تا آخرین نماینده ایران هم از این مسابقات حذف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ذوب آهن ایران که دیدار رفت این مرحله را با نتیجه دو به یک به حریف عربستانی واگذار کرده بود، از ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه در قطر میزبان تیم الاتحاد بود که این دیدار با نتیجه ٤ بر٣ به سود حریف عربستانی به پایان رسید.

در این دیدار ذوبی ها انگیزه زیادی داشتند تا ضمن جبران نتیجه بازی رفت، زمینه صعود به مرحله بعد را فراهم کنند اما گل ثانیه های پایانی نیمه اول نقشه های علیرضا منصوریان را بر هم زد.

با شروع نیمه دوم سبزپوشان ایران تلاششان برای جبران گل را بیشتر کردند اما دو تعویض اجباری کار را برای منصوریان و شاگردانش سخت کرد.

با این حال در دقیقه ٥٣ ارسال توپ روی دروازه الاتحاد با اشتباه خط دفاعی این تیم همراه شد و گل تساوی به ثمر رسید. اما اشتباه عجیب و تاثیرگذار یک دقیقه بعد صادقی رویای ذوبی ها را بر باد داد و نتیجه دیدار رفت تکرار شد. گلر ذوبی ها که قصد دفع توپ را داشت در این کار ناکام بود تا توپ به آرامی وارد درواز شود.

در حالی که ذوب آهن توان نزدیک شدن به دروازه الاتحاد را نداشت این حریف عربستانی بود که از ضعف خط دفاعی نماینده ایران استفاده کرد و در دقیقه ٦٥ گل سوم را هم به ثمر رساند و پنج دقیقه بعد هم گل چهارم را زد تا در مجموع ٦ بر ٢ نتیجه را به سود خود کند.

با این حال این پایان کار نبود و هادی محمدی در دقیقه ٧٢ با ضربه سر گل دوم تیمش را وارد دروازه الاتحاد کرد. در دقیقه ٨٣ ذوب آهن یکی دیگر از گل ها را توسط کریستانوس جبران کرد تا نتیجه ٤ بر ٣ شود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.