مائوریتزیو ساری، سرمربی جدید راه‌راه پوشان تورین از پست جدید کریستیانو رونالدو در تیم یوونتوس رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری که تیم تحت‌هدایتش بعدازظهر فردا (یکشنبه) در دیداری دوستانه در قالب تورنمنت جام قهرمانان بین‌المللی به مصاف تاتنهام می‌رود، درباره خرید جدید راه‌راه پوشان تورین گفت: دلیخت هنوز با هم‌تیمی‌هایش تمرین نکرده است، اما با این حال مقابل تاتنهام بازی خواهد کرد.

وی افزود: باید تلاش کنیم تا هویت خودمان را در بازی پیدا کنیم چون می‌خواهیم تیمی باهویتِ قوی داشته باشیم و سپس اطمینان حاصل کنیم که این هویت می‌تواند ما را به سوی پیروزی سوق دهد. از حیث آماده‌سازی هم ما از تاتنهام عقب‌تر هستیم، اما می‌خواهم فردا تیمی با ذهنیت درست ببینم.

سرمربی ایتالیایی بانوی پیر صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: آمدنم به یوونتوس باعث نشده تا رویکردم در تمرینات تغییر کند، هنوز هم می‌خواهم تمرینات شاد و مفرح باشد چون با این کار نتیجه بهتری می‌گیریم. ۷۰ متر اول زمین چیزی است که من می‌خواهم، اما ۳۰ متر آخر زمین از آن بازیکنان است.

ساری درباره نقش فوق‌ستاره پرتغالی‌اش در تیم تحت‌هدایتش اظهار داشت: رونالدو که به صورت انفرادی و تیمی تمامی عناوین را کسب کرده است، متمایل به سمت چپ خط هجومی بازی خواهد کرد. اولین تلاش این خواهد بود که از کریس در این پست استفاده کنیم اما با توجه به کیفیتی که او دارد، هیچ تفاوتی به وجود نخواهد آمد اگر او ۱۰ متر آن‌طرف‌تر هم بازی کند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره هافبک فرانسوی شیاطین سرخ که شایعه بازگشت او به جمع راه‌راه پوشان تورین مطرح است، یادآور شد: واقعاً از پوگبا خوشم می‌آید، اگرچه او بازیکن منچستریونایتد است. من مدیر ورزشی نیستم، بنابراین نمی‌دانم که وضعیت به چه صورت است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.