باشگاه استقلال طبق درخواست آندره‌آ استراماچونی به دنبال جذب دفاع چپ است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم استقلال اردوی ۱۰ روزه خود را در یکی از کمپ‌های اطراف شهر استانبول در کشور ترکیه برگزار کرده و امروز (سه‌شنبه) نیز دومین دیدار تدارکاتی خود را در کمپ دیگری انجام می‌دهد. استقلال در حالی این اردو را پشت سر گذاشت که بازیکنانی چون آرض رضاوند، فرشید باقری، علی کریمی (در صورت توافق برای تمدید قرارداد)، رضا اسدی (در صورت توافق با باشگاه) و سیاوش یزدانی پس از بازگشت تیم از ترکیه در تمرینات شرکت خواهند کرد.

آندره‌آ استراماچونی که استقلال را با کنار گذاشتن آرمین سهرابیان، روح‌الله باقری و رضا کریمی خلوت‌‌ کرده است، خواهان جذب یک مدافع چپ شده است، جایی که تنها میلاد زکی‌پور در این پست حضور دارد. با توجه به جدایی امید نورافکن و همینطور میثم تیموری، استقلالی‌ها به دنبال گزینه داخلی و خارجی برای جذب دفاع چپ هستند.

همچنین با جدایی آیاندا پاتوسی، برای جانشینی این بازیکن نیز برنامه‌ریزی شده، اما هنوز جذب بازیکن برای این پست نهایی نشده است. از طرفی، هنوز برنامه نقل و انتقالات استقلال به پایان نرسیده و مسئولان باشگاه با درخواست استراماچونی سراغ بازیکنان مدنظر خود خواهند رفت.

استقلال پس از بازگشت از ترکیه، روزهای پنجشنبه و جمعه تمرینی برگزار نخواهد کرد و از شنبه هفته آینده تمرینات از سر گرفته می‌شود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.