ستاره برزیلی سابق فوتبال رم به دلیل بدهی‌های هنگفتش مجبور به فروش بخش قابل توجهی از دارایی‌های خود شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کافو دفاع راست برزیلی سابق تیم‌های فوتبال میلان، رم و تیم ملی برزیل به خاطر بروز یکسری مشکلات مالی بزرگ، به دردسر افتاده است. او بدهی‌هایی دارد که مجموع آنها به چندین میلیون یورو می‌رسد.

به گزارش نشریه «فولیا دسائوپائولو» برزیل، کافو به دلیل شکست خوردن پروژه‌ها و برنامه‌های مؤسسه تحت تملکش «آژانس ورزشی کاپی پنتا اینترنشنال فوتبال پلیر» که آن را به همراه همسرش اداره می‌کند، مجبور شده بخشی از دارایی‌های خود را بفروشد، اما به دلیل رقم بالای بدهی‌ها ممکن است او مجبور شود سه برابر چیزی که تاکنون فروخته را هم بفروشد تا آنها را تسویه کند.

کافو در این مورد به نشریه فولیا دسائوپائولو گفت: این مشکل من است و باید خودم آن را با فروش دارایی‌ها، خودرو و خانه‌ام حل کنم. ممکن است برای پرداخت بدهی‌هایم مجبور شوم، یکسری چیزها را از دست بدهم.

کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹| برزیل برای نهمین بار قهرمان شد

کافوی ۴۹ ساله که در حال حاضر به‌عنوان سفیر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فعالیت می‌کند، در فاصله سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۸ نزدیک به ۴۰۰ بازی برای تیم‌های رم و میلان انجام داد و با این تیم‌ها دو بار فاتح اسکودتو و یک بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.

او همچنین با ۱۴۲ بازی، رکورددار بازی در تیم ملی برزیل است و تنها بازیکنی محسوب می‌شود که در سه فینال متوالی جام جهانی (۱۹۹۴، ۱۹۹۸ و ۲۰۰۲) حضور داشته و در دو بار آن (۱۹۹۴ و ۲۰۰۲) طعم قهرمانی را چشیده است.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.