محمد نژادمهدی، مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که تمام تمرکز آنها روی شکست دادن الاتحاد عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.

محمد نژادمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: تیم ما خوشبختانه شرایط خوبی دارد و تمرینات طبق برنامه کادر فنی جلو می‌رود. بازی‌های دوستانه هم به تیم کمک می‌کند تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. ما می‌خواهیم برای شروع فصل جدید در بهترین شرایط ممکن قرار بگیریم و با این هدف خیلی جدی تمرین می‌کنیم.

وی با اشاره به جدایی بازیکنانی مثل مظاهری، حسینی، اوساگوآنا و ... که ممکن است ذوب‌آهن را با مشکل مواجه کند، تأکید کرد: نفراتی که جدا شدند بازیکنان خوبی هستند و برای آنها آرزوی موفقیت داریم. ذوب‌آهن تیمی است که در این سال‌ها نشان داده به دو یا سه بازیکن خاص متکی نیست و مطمئناً تیم ما با تدابیر کادر فنی راه خوب خود را ادامه خواهد داد. ما بازیکنان خوبی داریم و نفراتی هم که به تیم اضافه شدند فوتبالیست‌های توانمندی هستند. علاوه بر اینها مهدی‌پور، اسماعیلی‌فر و پهلوان هم با پایان خدمت سربازی‌شان به ذوب‌آهن بازمی‌گردند که با حضورشان تیم‌مان قوی‌تر می‌شود.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند در فصل جدید لیگ برتر مدعی قهرمانی باشد، خاطر نشان کرد: از حالا که نمی‌توان در این خصوص پیش‌بینی خاصی انجام داد، در ضمن خیلی از تیم‌ها هم با هزینه‌های هنگفت دنبال قهرمانی هستند. مطمئناً هدف ما قرار گرفتن در جمع مدعیان است و امیدوارم امسال از همین ابتدای لیگ نتایج خوبی بگیریم.

نژادمهدی در پایان با اشاره به تقابل تیمش با الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: شروع فصل جدید برای ما، با دیدار برابر الاتحاد خواهد بود و تمام تمرکز ذوب‌آهن روی شکست دادن الاتحاد است. می‌دانیم که آنها تیم پرقدرتی هستند، ولی ما در مراحل قبلی شایستگی‌مان را نشان دادیم. تیم ما این پتانسیل را دارد که الاتحاد را شکست بدهد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.