مدیر برنامه‌های گرث بیل نسبت به شایعه بازگشت این بازیکن ولزی به تاتنهام واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث بیل پس از شش فصل حضور در رئال مادرید، زمزمه‌های جدایی‌اش از جمع کهشکانی‌ها در این تابستان به گوش می‌رسد، این در حالی است که از باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد و بایرن مونیخ به‌عنوان مقاصد احتمالی وی یاد شده است.

در تازه‌ترین مورد هم شایعه شده که باشگاه تاتنهام نسبت به بازگرداندن این بازیکن به جمع اسپرزها در ازای ۶۰ میلیون یورو ابراز علاقه کرده است، اما جاناتان بارنت، مدیر برنامه‌های این بازیکن ولزی در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «تاک اسپورت» انگلیس ضمن تکذیب این شایعه گفت: درباره این مزخرفات نظری نمی‌دهم!

رئال مادرید که این تابستان بابت جذب ادن اِزار، اِدر میلیتائو، لوکا یوویچ، فرلان مندی و رودریگو در حدود ۳۰۰ میلیون یورو هزینه کرده است، برای جبران بخشی از بودجه‌ای که خرج این بازیکنان کرده، در فکر فروش گرث بیل و چند بازیکن دیگر است.

تأمین بودجه ۲۰۰ میلیون یورویی؛ شرط پیوستن پوگبا به رئال مادریدگرث بیل که از سال ۲۰۱۳ عضو تیم رئال مادرید است، تا کنون بیش از ۲۰۰ بازی برای کهکشانی‌ها به میدان رفته و با این تیم ۱۳ قهرمانی در رقابت‌های مختلف از جمله چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده است.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.