محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که عجله‌ای برای بازگشت به میادین فوتبال ندارد.

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد زمان بازگشتش به تمرینات ذوب‌آهن اظهار داشت: خدا را شکر در این مدت تمرینات خوبی را زیر نظر مربی بدنسازم سپری کردم و در حال حاضر شرایط خوبی دارم. خوشبختانه نرم دوی را هم آغاز کرده‌ام و تلاش می‌کنم تا هر چه زودتر به شرایط ایده‌آل برسم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه افزود: در حال حاضر چهار ماه از جراحی من می‌گذرد. معمولاً بازیکنانی که رباط پاره می‌کنند بعد از شش یا هفت ماه برمی‌گردند. من هم تلاش می‌کنم تا زودتر آماده شوم، ولی هیچ عجله‌ای ندارم و دوست دارم زمانی که صد درصد آماده هستم به میادین برگردم، به همین دلیل منتظر می‌مانم تا پزشک جراح و مربی بدنسازم در این مورد نظر بدهند.

وی با اشاره به وضعیت ذوب‌آهن و اینکه بازیکنانی مثل رشید مظاهری، محمدرضا حسینی و اوساگوآنا از این تیم جدا شده‌اند، تأکید کرد: اگر مظاهری جدا شده است، ما در خط دروازه گلری مثل محمدباقر صادقی داریم که هیچ چیز از مظاهری کمتر ندارد و دروازه‌بان بسیار خوب و باتجربه‌ای است. با جدایی حسینی هم بازیکنانی مثل پهلوان و اسماعیلی‌فر را داریم و جای نگرانی نیست. ما بازیکنان باتجربه‌ای مثل حدادی‌فر را هم در اختیار داریم. در خط حمله هم مطمئناً کادر فنی جایگرین مناسبی را برای اوساگوآنا پیدا خواهد کرد.

خلعتبری در پایان تصریح کرد: مطمئن باشید ذوب‌آهن در فصل جدید تیمی پرقدرت خواهد داشت و هدف ما کسب بهترین نتایج است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.