عطاءالله بهادری، رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که مدیران این باشگاه برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، منتظر مجوز وزارت نفت هستند.

عطاءالله بهادری درباره احتمال انتخاب سیداکبر پورموسوی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در این باره فعلاً منتظر مجوز مدیران وزارت نفت هستیم و آنها باید بودجه باشگاه را تصویب و اعضای هیئت مدیره باشگاه را به سازمان لیگ معرفی کنند. اگر مسئولیت تفویض شده بود، الان سرمربی و بازیکنان مشخص و در اردو بدنسازی بودند که تا کنون این امر محقق نشده است. مسئولان مربوطه باید در این راستا اقدام کنند.

حضور گزینه‌های سرمربیگری نفت در مسجدسلیمان

وی ادامه داد: پورموسوی و فکری به مسجدسلیمان آمدند و برنامه‌های خود را ارائه کردند که اخیراً فکری سرمربی آلومینیوم اراک شد. با این حال گزینه‌های دیگری هم مدنظر داریم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره مشکل ورزشگاه شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان و امکانات هتل این شهر گفت: ما یک هتل سه ستاره متعلق به دانشگاه آزاد داریم که تیم‌ها در آن اسکان پیدا می‌کنند. اگر تیمی بخواهد امکانات بیشتری داشته باشد، می‌تواند در اهواز و یا هر شهری که مایل است هتل بگیرد. ما هم زمانی که به تهران می‌آییم، فاصله زیادی از هتل‌های اقامت تیم تا ورزشگاه آزادی یا ورزشگاه شهدای شهرقدس طی می‌کنیم که بعضاً از فاصله اهواز تا مسجدسلیمان بیشتر است.

بهادری درباره اینکه گفته می‌شود در صورت عدم حل مشکل ورزشگاه شهیدبهنام محمدی، امکان انتقال شهر میزبان بازی‌های نفت وجود دارد، خاطرنشان کرد: پیمانکار ورزشگاه در حال بازسازی است و فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ دهد. این تیم با نام مسجدسلیمان شناخته می‌شود و بدون آن معنایی ندارد. چرا می‌خواهند تماشاگران ما را از دیدن بازی‌های خانگی تیم محروم کنند؟ آنها چه گناهی کرده‌اند؟ بازی‌های نفت باید در مسجدسلیمان و در حضور تماشاگران فهیم و پرشور تیم برگزار شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.