لوکا یوویچ، مهاجم جدید کهکشانی‌ها می‌گوید از کودکی با پیراهن رئال مادرید می‌خوابید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوکا یوویچ بعدازظهر امروز (چهارشنبه) پس از پشت‌سر گذاشتن تست‌های پزشکی به طور رسمی به هواداران رئال‌مادرید و رسانه‌ها معرفی شد. این مهاجم صربستانی که تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۵ به این باشگاه اسپانیایی متعهد خواهد بود، فصل گذشته در۴۷ بازی از رقابت‌های مختلف برای اینتراخت فرانکفورت به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن ۲۷ گل، ۷ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در مراسم معارفه این مهاجم صربستانی گفت: خیلی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب یوویچ بودند، اما نباید فراموش کرد که بازی در رئال مادرید رویایی خیلی‌هاست. ما حالا یکی از بهترین مهاجمان اروپا را داریم که به رویایش برای پیوستن به رئال مادرید جامه عمل پوشاند. متشکرم که رئال را انتخاب کردی.

یوویچ ۲۱ ساله هم که گفته می‌شود در ازای ۶۰ میلیون یورو به جمع کهکشانی‌ها پیوست، در اولین اظهاراتش پس از امضای قرارداد رسمی با رئال مادرید اظهار داشت: با امضای قرارداد با بزرگترین باشگاه جهان، من حالا خوشحال‌ترین فرد در روی کره زمین هستم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا رئال مادرید به عناوین قهرمانی برسد. نمی‌دانم چه تعداد گل برای رئال خواهم زد، اما تمام توانم را به کار خواهم بست تا نشان دهم قادر به انجام چه کارهایی هستم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا پیشنهاد بهتر بارسلونا را برای پیوستن به رئال مادرید رد کردید؟»، خاطرنشان کرد: صادقانه می‌گویم که من اطلاعی از پیشنهادهای دریافتی نداشتم و مدیر برنامه‌هایم این موارد را بررسی می‌کرد.

خرید جدید کهشکانی‌ها در مواجهه با این پرسش که «درست است که در بچگی عادت داشته‌اید با پیراهن رئال مادرید بخوابید؟»، اظهار داشت: بله، درست است. یک دوست خانوادگی پیراهن رئال مادرید را به من هدیه داده بود. من هم درست مثل خیلی از بچه‌های دیگر در کودکی طرفدار رئال مادرید بودم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.