وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد، مراسم تجلیل از مدال آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی اندونزی روز شنبه یازدهم خردادماه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در دویست‌و‌پنجمین نشست شورای معاونان این وزارتخانه با یادآوری روند پرداخت پاداش‌های قهرمانان و مدال آوران ورزش ایران در طی شش سال گذشته اظهار داشت: ۱۰ مراسم تجلیل از قهرمانان از سال ۹۲ تا کنون برگزار شده است و دولت تدبیر و امید در موضوع پرداخت پاداش قهرمانان ورزش بسیار خوش حساب بوده است، بطوریکه پاداش معوقه سال‌های ۹۰ تا ۹۲ که به دولت دهم برمی‌گشت توسط وزارت ورزش و جوانان دولت یازدهم پرداخت شد.

وی با تشکر از همت همه قهرمانان، مربیان و روسای فدراسیون‌ها و کارشناسان و مدیران مجموعه ورزش کشور گفت: هدف همه ما سربلندی نام ایران و به اهتزار درامدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی المپیکی و جهانی است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تحریم‌های ناجوانمردانه و ظالمانه امریکا علیه مردم تصریح کرد: در مبارزه با آمریکا و دفاع از آرمان‌های انقلاب و امام همه کنار هستیم و ایستادگی پهلوانان و قهرمانان در شرایط ویژه تحریم کنار مردم، قوت قلب و اعتماد به نفس کشور را در ادامه این راه و مبارزه با امریکا بیشتر می‌کند.

سلطانی‌فر یازدهم خردادماه را موعد مراسم تجلیل از قهرمانان بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی اعلام کرد و گفت : انشاالله هم زمان با ماه مبارک رمضان با حضور آقای روحانی، رئیس جمهور از مدال آوران ارزشمند بازی‌های اندونزی تجلیل خواهد شد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.