جنارو گتوسو به خوبی تیمش و رقیبی به نام اسپال را می‌شناسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو در کنفرانس خبری پیش از آخرین بازی تیمش در فصل جاری رقابت‌های سری A ایتالیا از مخاطرات رقیبی به نام اسپال سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره اظهار داشت: اسپال را بسیار خوب می‌شناسم. وقتی در سری C بودم، مقابل آن‌ها قرار گرفتم. با سمپلیجی سال‌هاست که صحبت می‌کنم. اسپال بال‌های سرعتی دارد و تیمی بزرگ است. باید با تمام قوا حمله کنیم و فقط روی پیروزی تمرکز کنیم. تیمم از بازیکنانی شگفت انگیز تشکیل شده و باید بگویم قدردان آن‌ها هستم. هر اتفاقی بیفتد، نظرم در این خصوص عوض نخواهد شد.

او در ادامه افزود: قبل از بازی، چه مدیران چه بازیکنان و چه من، فقط و فقط برای پیروزی مقابل اسپال تمرکز کرده‌ایم. واقعا تحت تاثیر این ذهنیت حاکم بر میلان قرار گرفته‌ام. فقط بازی خودمان مهم خواهد بود. اسپال برای پیروزی تلاش خواهد کرد چون بین جایزه یازدهم و دوازدهم شدن فاصله زیادی وجود دارد. مقابل فروزینونه ۶۰ هزار تماشاگر بودند اما نیمه اول بد بازی کردیم و پنالتی هم دادیم. با همه صحبت کردم و گفتم دیگر اجازه نداریم چنین نمایشی را نشان دهیم. آباته واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد. هنوز هم افسوس می خورم چون در برخی بازی‌ها می‌توانستیم امتیازات بیشتری بگیریم. هواداران ما خارق العاده هستند. وقتی در مجموع یک فصل بیش از یک میلیون هوادار به تماشای بازی می‌آیند، فقط باید تشکر کنیم. هواداران لایق بهترین‌ها هستند و باید جواب لطفشان را بدهیم. باشگاه اول فصل مرا مجبور نکرد به لیگ قهرمانان صعود کنیم. فقط از من خواستند تلاش کنم اما اگر فردا شب به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم، شاید ریشم را بتراشم! تمرین دادن میلان یک رویاست و من می خواهم این رویا ادامه داشته باشد. ببخشید که گاهی کنترلم را از دست دادم اما این بخشی از شخصیت من است. از حرفه‌ای‌گری شما خبرنگاران متشکرم. گاهی البته اطلاعات غلطی نوشتید اما خب اشکالی ندارد چون این هم بخشی از شغل شماست. فردا خواهیم دید به لیگ قهرمانان اروپا می‌رویم یا با ناامیدی به قطار برمی‌گردیم. اگر به قطار تیم برگشتیم و بعضی از شما خبرنگاران را آنجا دیدم، با لگد بیرونتان خواهم کرد!

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.