کهکشانی‌‌ها اگرچه به خرید مهاجم اینتراخت فرانکفورت تمایل دارند اما برای جذب او به آب‌و‌‌‌آتش نخواهند زد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، باشگاه رئال مادرید در نظر دارد که تابستان امسال لوکا یوویچ مهاجم تیم فوتبال اینتراخت فرانکفورت را به خدمت بگیرد اما برای به چنگ آوردن این ملی‌پوش صرب پیشنهادی نجومی ارائه نخواهد کرد.

یوویچ ۲۱ ساله اکنون به صورت قرضی از بنفیکا برای اینتراخت فرانکفورت بازی می‌کند و در فصلی که گذشت یکی از بهترین مهاجمان اروپا بود چرا که در تمامی رقابت‌های فصل ۲۸ گل زد.

با وجود اینکه رئال‌مادرید یوویچ را یک گزینه ایده‌آل برای تقویت قوای هجومی‌اش می‌بیند، این باشگاه قصد ندارد در مزایده‌ای که باشگاه آلمانی برای فروش بازیکنش به راه خواهد انداخت شرکت کند. با توجه به عملکرد خوب یوویچ و قرار گرفتن وی در کانون توجه تعدادی از باشگاه‌های مطرح اروپا، برنامه اینتراخت برای استفاده از بند موجود در قرارداد وی برای تبدیل کردن این بازیکن قرضی به قطعی و سپس فروش او با رقمی بالاتر قطعی به نظر می‌رسد.

طبق گزارش مارکا اولین در اولین دور مذاکرات رئال مادرید با اینتراخت برای جدب یوویچ روی او ۶۰ میلیون یورو قیمت گذاشته شده است اما با توجه به افزایش محیوبیت او نزد سایر باشگاه‌ها، فرانکفورتی‌ها رقم مورد نظرشان را بالا برده‌اند به خصوص که گفته می‌شود پاری‌سن‌ژرمن حاضر است برای خرید او ۱۰۰ میلیون یورو بپردازد. رئال مادرید معتقد است بازیکنی که تنها ۱۸ ماه تجربه بازی در پنج لیگ معتبر فوتبال اروپا را دارد، بیشتر از ۵۰ میلیون یورو نمی‌‌ارزد.

بارسلونا هم پیش از این مشتری یوویچ بود اما مسئولان باشگاه چند هفته پیش به اینتراخت اعلام کردند که دیگر تمایلی به جذب این تیم ندارند. پیش از این هم بایرن مونیخ به دنبال توافق برای خرید تیمو ورنر از خرید یوویچ انصراف داده بود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.