باشگاه میلان خواهان استخدام سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال لاتزیو است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی که اخیراً لاتزیو را به قهرمانی جام حذفی ایتالیا رساند، شاید فصل آینده هدایت تیم فوتبال میلان را برعهده بگیرد، این در حالی است که آینده جنارو گتوسو در این تیم با توجه به شانس کم روسونری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در هاله‌ای از ابهام است.

دو روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» و «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش دادند، اینزاگی ۴۳ ساله تماسی از جانب مدیران باشگاه میلان دریافت کرده و از او در خصوص اینکه آیا در تابستان پیش‌رو می‌تواند هدایت روسونری را برعهده بگیرد، سوال شده است.

در صورتی که سیمونه اینزاگی پیشنهاد سرمربیگری میلان را قبول کند، جا پای برادرش فیلیپو اینزاگی خواهد گذاشت که در فصل ۱۵-۲۰۱۴ سرمربی این تیم بود. پیش از این گفته شده بود باشگاه یوونتوس نیز در صورتی که موفق به جذب گزینه‌های اصلی خود یعنی پوچتینو و ساری نشود، سراغ استخدام سیمونه اینزاگی خواهد رفت.مدیران باشگاه لاتزیو اما در نظر دارند سیمونه اینزاگی را حفظ کنند و قراردادی جدید با دستمزد سالیانه ۱.۸ میلیون یورو بعلاوه پاداش‌های در نظر گرفته شده به او پیشنهاد خواهند داد. دستمزد کنونی وی در لاتزیو ۱.۲ میلیون یورو در سال است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.