مدافع میانی فرانسوی کهکشانی‌ها شایعه جدایی‌اش از این تیم را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل واران شایعاتی که درباره جدایی‌اش از رئال مادرید منتشر شده است را تکذیب کرد. در یکی دو ماه گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه مدافع میان فرانسوی رئال مادرید پس از فصل مأیوس کننده‌ای که در این تیم سپری کرد، قصد دارد چالشی جدید را تجربه کند و حتی بازگشت هموطنش زین‌الدین زیدان هم نتوانسته او را به ماندن در سانتیاگو برنابئو متقاعد کند.

وی در یک مصاحبه اختصاصی با نشریه مارکای اسپانیا گفت: من خودم را نسبت به رئال مادرید مسئول می‌دانم. من کاپیتان چهارم تیم هستم. هشت سال است که اینجا بازی می‌کنم. فرایندی که ما در آن قرار داریم کاملاً طبیعی است. من نیازی به تغییر در چیزی که هستم نمی‌بینم و به بازیکنان جوان هم توصیه‌هایی می‌کنم.

واران افزود: من از پذیرش مسئولیت واهمه ندارم و از قبول نقش که سرمربی یا باشگاه به من می‌دهد نمی‌ترسم. من از ایفای نقش به عنوان مهره‌‌ای مهم و تأثیرگذار برای تیم فراری نیستم. همیشه اینگونه بوده‌ام و باز هم به همین شیوه به کارم ادامه خواهم داد.

واران ۲۶ ساله سال ۲۰۱۱ از تیم لنس فرانسه به رئال مادرید پیوست و در این مدت ۲۷۶ بازی در تمام رقابت‌ها برای کهکشانی‌ها انجام داده و ۱۲ گل هم زده است. او تا سال ۲۰۲۲ با رئال مادرید قرارداد دارد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.