مدافع میانی نراتزوری برای چهار سال دیگر خودش را به این تیم متعهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میلان اشکرینیار قرارداد خود با باشگاه اینتر را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد. او در حالی به اینتر متعهد شد که خبرهایی مبنی بر تمایل باشگاه‌های منچسترسیتی و بارسلونا به جذب این بازیکن اهل اسلواکی شنیده می‌شد.

باشگاه اینتر که از چند ماه پیش مذاکرات خود را با اشکرینیار برای تمدید قرارداد این بازیکن ۲۴ ساله آغاز کرده بود، بعد از عقد قرارداد جدید با او بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن آمده است: باشگاه اینتر و میلان اشکرینیار اهدافی مشترک دارند و به همین دلیل باشگاه اینتر قرارداد مدافعش را تا روز سی‌ام ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ تمدید کرده است.

اشکرینیار سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۲۸ میلیون یورویی به اینتر پیوست و از آن زمان تا کنون ۸۴ بار برای اینتر بازی کرده است که ۴۰ مورد آن در این فصل بوده است. او در این فصل یکی از بهترین مدافعان میانی فوتبال اروپا بود و به همین دلیل مورد توجه تعدادی از تیم‌های بزرگ قاره سبز قرار گرفت.

اشکرینیار در خصوص تمدید قراردادش به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من خوشحالم و افتخار می‌کنم که می‌توانم سه سال دیگر پیراهن اینتر را به تن کنم. من مدتی است که با مدیربرنامه‌هایم قطع همکاری کرده‌ام و از این رو خودم شخصاً با باشگاه وارد مذاکره شدم. ما یک برد دیگر تا بازگشت به لیگ قهرمانان فاصله داریم که این مهمترین چیز است. ما فصل اینده می‌‌خواهیم نتایج بهتری بگیریم. من در این فصل نتوانستیم گلی به ثمر برسانم اما امیدوارم که این کار را فصل آینده انجام دهم. دلم برای گلزنی تنگ شده است. گل‌ها به بالا رفتن اعتماد به نفس من کمک می‌کنند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.