پپ گواردیولا به جای توجه صرف به انتقام شکست در لیگ قهرمانان اروپا به بازگشت تیمش از شرایط روحی بد اخیر می‌اندیشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تاتنهام در هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از تلاش آبی‌های شهر منچستر برای فراموشی حذف مقابل رقیب در لیگ قهرمانان اروپا سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی گفت: نمی‌خواهم بازیکنانم آن بازی را فراموش کنند و این موضوع زمان خواهد برد اما باید با احساس منفی حذف مبارزه کنیم. شرایط احساسی بازی باورنکردنی بود و ما خوش شانس هستیم که چنین چیزی را تجربه کردیم. با گذشت چند ثانیه همه هیجان زده شدیم و در یک ثانیه سرنوشتی متفاوت رقم خورد. این بازی باور نکردنی همیشه در قلب ما باقی خواهد ماند. از بازیکنانم می‌خواهم سخت تلاش و سعی کنند بازی خود را ارائه دهند.

گواردیولا افزود: زندگی آسان نیست و شما باید مبارزه و رقابت کنید اما اینکه ما چگونه واکنش نشان می دهیم مهم است. باید شرایط را بپذیریم و نگاه کردن به گذشته کمکی نخواهد کرد. بازیکنانم فرصت دارند نشان دهند می‌توانند چه کارهایی انجام دهند. به آنچه شایسته اش باشیم، خواهیم رسید.در هر ۲ بازی قبلی با تاتنهام تمام تلاش خود را کردیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

وی اظهار داشت: تغییری در رویکرد ۲ تیم در بازی فردا ایجاد نمی‌شود و باز هم حمله می‌کنند. هجوم به دروازه تاتنهام آسان نیست زیرا تیم فوق العاده ای هستند اما ما تلاش خودمان را می‌کنیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.