سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: یک نفر بگوید پنالتی نبوده، فوتبال را کنار می‌گذارم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مسجدسلیمان، فیروز کریمی در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: بعد از عمل حنجره‌ای که داشتم الان در شرایطی هستم که باید فریاد بکشم. باید از جایگاه فریاد می‌کشیدم. امکان رسیدن صدا به صدا وجود نداشت. ۴۱ سال است در فوتبال هستم و تا به حال صحنه‌ای به این واضحی را ندیده بودم و داور باید برای ما پنالتی می‌گرفت. همه کارشناسان این صحنه را ببینند و اگر یک نفر گفت پنالتی نبوده است فوتبال را کنار می‌گذارم.

وی با بیان اینکه تا به حال یک داوری خوب از علی صفایی ندیده‌ام، تصریح کرد: چه اصراری بر استفاده از او وجود دارد؟ برای صفایی احترام قائل هستم اما اعتبار یک تیم از بین می‌رود. او داور روزهای سخت نیست. به راحتی یک پنالتی در دقیقه ۳۰ برای ما نگرفت. بچه‌های ما خیلی تلاش کردند ولی در خط حمله دقت کافی نداریم. در بحث گلزنی باید خیلی تمرین کنیم. اگر یک تیم موقعیت گلزنی خلق نکند نباید خیلی به آن امید داشت اما اگر در بازی ۳ - ۴ موقعیت ایجاد شد باید امیدوار باشید. استقلال خوزستان با تمام وجود دفاع کرد و به دنبال یک امتیاز بود ولی ما ۴-۵ فرصت گلزنی داشتیم.

کریمی ادامه داد:‌ از روابط عمومی تیم گله دارم چون باید تلاش می‌کردند کارت من صادر می‌شد. سه‌شنبه عصر با مشکل زیاد خودم را به مسجدسلیمان رساندم. باید بعد از امضای قرارداد کارت من را صادر می‌کردند. با فتاحی هم تماس گرفتم که تلفنش خاموش بود. طبق معمول در مواقع حساس تلفن‌ها خاموش می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در دقیقه ۷۲ شعار دادند بازیکن بی‌غیرت نمی‌خواهیم ولی باید صبوری کنیم. بازیکنان خیلی تلاش کردند، تلاش می‌کنیم شرایط تیم درست شود. شاید با ۲۵ جلسه تمرین هم شرایط درست نشود. باید بیشتر تمرین کنیم به این شرط که بازیکنان ما آسیب نبینند. از همه هواداران تشکر می‌کنیم که تیم را حمایت می‌کنند. از دقیقه ۷۰ تا ۹۵ زمان زیادی باقی است و باید تا پایان بازی تیم را حمایت کنند. در این بازی تیم ما بیش از ۶۰ درصد مالک توپ و میدان بود. داوری در این بازی زیر صفر و هوا هم طوفانی بود. در مسجدسلیمان باد هم هدایت شده به ضرر تیم ما می‌پیچد. در نیمه اول باد به ضرر ما و در نیمه دوم باز هم به ضرر ما بود. در کل از وضعیت تیم راضی هستم. تمام تلاشمان را می‌کنیم هفته آینده نتیجه خوبی بگیریم. اطمینان داشته باشد اگر شرایط فوتبال متعارف باشد از هر دو میدان بیرون از خانه دست پر خارج می‌شویم. اداره بازی مقابل تیمی که ۱۰ نفره دفاع می‌کند بسیار سخت است.

وی خاطرنشان کرد: هر وقت به مسجدسلیمان آمده‌ام کیف کرده‌ام. یکی از شهرهایی که دوست دارم مسجد سلیمان است. حنجره‌ام را عمل کرده بودم. از سوی دیگر به من تکلیف شد که به مسجدسلیمان بیایم. شاید درست نبود در این مقطع هدایت تیم را بر عهده بگیرم اما جلو آمدم. اگر کنار زمین بودم موثرتر بودم و می‌توانستم با کاراکترم روی حریف تاثیر بگذارم. از بالا هر چه داد زدم صدایم نرسید. بلندگو آوردیم که آن را از ما گرفتند. می‌خواستم به طرف دیگری بروم که بلندگو به یکی از هواداران خورد و زمین افتاد و شکست. انشاءالله در مسابقات بعدی این مسائل جبران شود. اگر به تیم امید نداشتم نمی‌آمدم. هنوز ۱۲ امتیاز باقی مانده است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.