مسابقه فینال جام باشگاه‌های عرب پنجشنبه شب به میزبانی شهر العین امارات و با حضور دو تیم الهلال عربستان و نجم الساحلی تونس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات جام باشگاه‌های عرب از سال ۱۹۸۲ آغاز شد که الشرطه عراق به نخستین عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت و البته در برخی از مقاطع متوقف شد، اما در سبک جدید برگزاری این رقابت‌ها ۳۲ تیم عربی از کشورهای آسیایی و آفریقایی شرکت می‌کنند و حالا الهلال عربستان دیدار نهایی را برابر نماینده تونس برگزار می‌کند.

نجم الساحلی که یکی از نامدارترین باشگاه‌های آفریقایی است در نیمه نهایی الهلال سودان را شکست داد و الهلال عربستان برابر الاهلی این کشور صاحب برتری شد تا فینال جام ۲۰۱۹ را در العین برگزار کنند.

جایزه قهرمان این رقابت‌ها بیشتر از جایزه قهرمان لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیاست. تیم برنده بازی امشب جایزه ارزشمند شش میلیون دلاری را دریافت خواهد کرد و تیم نایب قهرمان جایزه ۲.۵ میلیون دلاری را به دست می‌آورد.

الهلال عربستان که در لیگ و جام حذفی شانس قهرمانی دارد و البته با النصر رقابت نزدیکی خواهد داشت می‌تواند امشب در العین نخستین جام فصل را کسب کند.

سرمربی الهلال: ما مثل منچسترسیتی هستیم

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.