سرمربی تیم ملی آلمان برد دقیقه آخر تیمش در خانه هلند را نشانه‌ای از زنده بودن اعتمادبه‌نفس شاگردانش باوجود ناکامی‌های اخیر دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو پس از برد ۳ بر ۲ شب گذشته (یکشنبه) تیمش در خانه هلند که در دقیقه ۹۰ اولین بازی ژرمن‌‌ها در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ رقم خورد، به تمجید از خودباوری و اعتماد به نفس شاگردانش پرداخت.

آلمان در حالی با گل دقیقه ۹۰ نیوکو شولز ۳ امتیاز را از آن خود کرد که در سال گذشته در تورنمنت‌های مانند جام جهانی و لیگ ملت‌های اروپا خیلی زود حذف شد. این پیروزی سبب شد که ژرمن‌ها شروعی فوق‌العاده را در مسیر صعود به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰ تجربه کنند و تا حدودی از فشار انتقادات بکاهند.

لو در پایان بازی به شبکه RTL گفت: نیمه اول فوق‌العاده بود و ما بازی را کاملاً تحت کنترل داشتیم. گلی که در نیمه دوم خوردیم در مقطع بدی از بازی بود. این فرآیندی است که تیم جوان شما باید از آن عبور کند. با یک حمله خوب، ما سرنوشت بازی را به سود خودمان تغییر دادیم. تیم ما خودباوری‌اش را از دست نداده است. امروز آن شانس پرمخاطره‌ای که در بازی‌های قبلی نداشتیم به ما رو آورد.

لو افزود:من اعتماد به نفس بازیکنانم و ایمان‌شان به اینکه می‌توانند بازی را ببرند دوست داشتم. یک پیروزی در خانه هلند، راه بسیار خوبی برای شروع این بازی‌های مرحله مقدماتی است، در عین حال ما در این بازی دیدیم که تیم‌مان هنوز کارهای زیادی باید انجام دهد به خصوص در زمینه دفاع از برتری‌اش وقتی که از حریف پیش می‌‌‌افتد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.