منزل مهاجم غنایی تیم فوتبال بارسلونا در حالی که او برای این تیم مشغول بازی بود، مورد سرقت واقع شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، شب گذشته (شنبه) برای کوین پرینس بواتنگ شب خاطرانگیزی نبود. اگرچه تیم او، بارسلونا در دیداری خانگی مقابل وایادولید به زحمت و با یک گل پیروز شد اما این مهاجم غنایی در این بازی یک موقعیت مسلم گلزنی در شرایط تک به تک را به شیوه‌ای غیرمنتظره از دست داد. اتفاق بدتر اما خارج از زمین بازی برای بواتنگ رخ داد چرا که در حین بازی او مقابل وایادولید، منزلش در شهر بارسلونا مورد سرقت واقع شد.

طبق اعلام دو نشریه موندودپورتیوو و ال‌پاییس اسپانیا در حالی که مهاجم پیشین ساسولو در حال انجام اولین بازی‌اش برای کاتالان‌ها بوده است، سارقان بخشی از اموال او را با ارزشی تقریبی ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار یورو به سرقت بردند. مقداری جواهر، ساعت‌های مچی گرانبها و پول نقد، چیزهایی بوده که سارقان از منزل بازیکن سابق میلان دزدیده‌اند.

این نخستین باری نیست که منزل یکی از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا در حال بازی کردن او مورد دستبرد واقع می‌شود. در همین فصل و در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ نیز منزل جوردی آلبا دفاع چپ آبی‌و‌اناری‌ها در شبی که او در شهر میلان مقابل اینتر در لیگ قهرمانان بازی می‌کرد مورد سرقت قرار گرفت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.