تیم فوتبال امید عراق به دلیل فشردگی مسابقات لیگ این کشور، تعدادی از بازی‌های دوستانه خود را لغو کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال امید عراق که یکی از حریفان ایران در مرحله نخست از دور مقدماتی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ محسوب می‌شود، با وجود اینکه به دنبال برگزاری اردوی برون مرزی پیش از حضور در مسابقات تهران است، به دلیل فشردگی برنامه رقابت‌های لیگ این کشور به درخواست بازی تدارکاتی مقابل تیم‌های سوریه و عمان پاسخ منفی داد.

عبدالغنی شهد، سرمربی تیم فوتبال امید عراق در این خصوص گفت: متأسفانه نتوانستیم درخواست دو کشور سوریه و عمان را در این مقطع بپذیریم به این دلیل که مسابقات لیگ در جریان است و فعلاً نمی‌توانیم بازیکنان‌مان را در اختیار داشته باشیم. از فدراسیون درخواست کردیم در ماه آینده میلادی یک اردوی برون مرزی در یکی از کشورهای قطر، اردن یا عمان برگزار کنیم که در انتظار پاسخ این فدراسیون‌ها هستیم. درخواست ما این است که تیم المپیک پیش از سفر به تهران و آغاز مسابقات یک اردوی مناسب با انجام چند بازی تدارکاتی مفید در دستور کار داشته باشد.

مسابقات گروه سوم مرحله رقابت‌های انتخابی المپیک از دوم فروردین ۹۸ در تهران آغاز می‌شود و تیم امید ایران روز ششم فروردین در آخرین مسابقه‌اش در این چارچوب برابر عراق قرار می‌گیرد.

تیم المپیک عراق در گروه سوم مرحله انتخابی بازی‌های المپیک یکی از حریفان ایران در کنار یمن و ترکمنستان خواهد بود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.