پپ گواردیولا برتری قاطعانه تیمش مقابل چلسی را حاصل یک نمایش برتر دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا پس از برتری ۶ بر صفر تیمش مقابل چلسی در مهمترین بازی هفته بیست‌وششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از یک نمایش برتر سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در این باره اظهار داشت: امروز خوب بازی کردیم و برخلاف همیشه از عقب‌تر به دفاع مشغول شدیم. آنها در این بازی تنها یک موقعیت داشتند. این هفته برای ما بسیار خوب بود و از نمایش خودمان در این هفته راضی هستیم. تمام بازیکنان تیم من حرفه‌ای هستند و از همه آنها متشکرم.

وی در ادامه افزود: در باشگاه همه به سختی تلاش می‌کنند. بازیکنان زیاد کادر فنی را دوست ندارند، چون ما به آنها اجازه نفس کشیدن هم نمی‌دهیم! تنها روش من برای موفقیت، کار، کار و کار است. می‌دانم ساری می‌خواهد بعد از این شکست چه کار کند. فوتبال همیشه به ما کمک می‌کند بهتر شویم. مردم نمی‌توانند سختی این کار را درک کنند. آنها می‌خواهند همه چیز خیلی سریع تغییر کند، اما به زمان نیاز است. ما خیلی خوب ظاهر شدیم و دلیل پیروزی‌مان همین موضوع بود.

گواردیولا همچین اظهار داشت: در پایان بازی من با زولا صحبت کردم، اما ساری مرا را ندید. رابطه خوبی با او دارم و مشکلی بین ما نیست.

جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.