مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته یک درباره انجام بازی‌های هفته نوزدهم این رقابت‌ها در شرایط بد جوی توضیح داد.

به گزارش ایسنا، هفته نوزدهم لیگ آزادگان امروز (پنجشنبه) با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که در این بین برخی دیدارها به دلیل بارش سنگین برف و شرایط بد جوی در آستانه لغو شدن بود.

فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته یک در گفت‌وگو با ایسنا درباره برگزاری برخی دیدارهای این هفته در شرایط بد جوی اظهار کرد: باتوجه به برف شدیدی که در حال حاضر در کشور حاکم شده است، هیات‌های فوتبال و باشگاه‌های میزبان تلاش زیادی برای برگزار کردن بازی‌های این هفته لیگ دسته یک به کار گرفتند. برای مثال در سه شهر کرج، اراک و ارومیه با تمهیدات ویژه‌ای که هیات و باشگاه‌ میزبان درنظر گرفتند بازی‌ها به خوبی انجام شد که به همین خاطر از هیات‌های استان‌ها به خاطر تلاشی که کردند، تشکر می‌کنم.

او در ادامه افزود: در دو مسابقه از بازی‌های امروز توقف کوتاهی در بازی‌ها به خاطر بارش شدید برف داشتیم ولی بازی‌ها در نهایت به خوبی انجام شد. یکی بازی‌ای بود که در اراک بین دو تیم آلومینیوم و فجرسپاسی برگزار شد، اتفاق افتاد که در دقیقه ۳۶ نیمه اول به دلیل برف زیاد و پوشانده شدن خط‌های زمین و عدم دید مناسب داور، بازی به مدت ۸ دقیقه متوقف شد و پس از ایده‌آل شدن شرایط، دوباره از سر گرفته شد.

مسئول مسابقات لیگ دسته یک در پایان به دیداری‌ هم که در کرج برگزار شد، ‌ اشاره کرد و گفت: در دقیقه ۶۹ دیدار گل ریحان البرز و شهرداری ماهشهر به همان دلایلی که در اراک توقف داشتیم، بازی به مدت ۷ دقیقه متوقف شد و بعد از آن دوباره بازی ادامه پیدا کرد.

محمودزاده در پایان گفت: خدا را شکر بازی‌ها با همکاری تمامی دست‌اندرکاران به خوبی برگزار شد و از تمامی آن‌ها تشکر می‌کنم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.