سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به برد ایران مقابل ویتنام در مرحله گروهی جام هفدهم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در پی برتری ۲ بر صفر بعدازظهر امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ویتنام در بازی دوم خود در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نوشت؛ «تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی ۲ بر صفر امروز مقابل ویتنام ضمن قطعی کردن صعودش به مرحله یک‌هشتم، جایگاهش در صدر جدول گروه D را استحکام بخشد.

دو گل سرار آزمون در جو شگفت‌انگیز ورزشگاه آل‌نهیان، ۶ امتیاز ایران از ۶ امتیاز ممکن را تضمین کرد. با توجه به شروع تأثیرگذار تیم ملی در این تورنمنت که صعودش را به دور بعد قطعی کرد، یمن برای صعود به مرحله بعد نیاز به کسب نتیجه تساوی یا شکست عراق در بازی عصر امروز دارد. در سوی دیگر یمن هم باید در بازی آخرش در مرحله گروهی ویتنام را شکست دهد تا شانش خود برای صعود به مرحله بعد را حفظ کند.

تیم ملی از همان ابتدای بازی سهم زیادی از مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و اولین موقعیت بازی را هم آنها خلق کردند، جایی که وحید امیری نتوانست ضربه آخر را به توپ بزند.

ایران در بازی پایانی خود در مرحله گروهی چهارشنبه در دبی به مصاف عراق می‌رود، این در حالی است که در بازی همزمان ویتنام و یمن در العین به دیدار هم خواهند رفت».

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.