پیام نیازمند، دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان از ادبیات علیرضا فغانی انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، پیام نیازمند، دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس درباره صحنه پنالتی پرسپولیس گفت: سیدجلال حسینی یار کی‌روش استنلی بود که با او پرید و توپ به دستش خورد، اما قبل از آن صحنه گادوین منشا به صورت واضح خالد شفیعی را هُل داد که فکر می‌کنم داور مسابقه این صحنه را ندید. در حالی که قبل از هند باید خطای منشا را اعلام می‌کرد.

وی در خصوص اینکه آیا داوری روی روند بازی تأثیرگذار بوده یا نه، گفت: در حدی نیستیم که از قضاوت آقای فغانی انتقاد کنیم. او در المپیک و جام جهانی قضاوت کرده، اما توقع داریم کمی ادبیاتش را در زمین مسابقه بهتر کند. ما با کسی دعوا نداریم، اما ادبیات او در زمین خیلی تند است.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا فغاتی توهینی کرده یا دشنام داده که اینگونه از او انتقاد می‌کند، گفت: نه، اما اینکه با ادبیات تند می‌گوید "برو تو دروازه بینم!" یا "حرف اضافه نباشد" خوب نیست و من عادت ندارم چون نه به کسی توهین می‌کنم نه چیزی. در آن صحنه هم با علی علیپور و منشا شوخی می‌کردم. فکر کرد جدی است و به سمت ما حمله کرد. با این حال برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )