فوتبال جهان – کاپیتان سابق سه‌شیر می‌گوید موفقیت‌های اخیر این تیم به مذاق برخی از بازیکنان پیشین آن خوش نیامده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی که دو شب پیش بازی خداحافظی‌اش با تیم ملی انگلیس را انجام داد، می‌گوید به آینده این تیم خوش‌بین است، اما همه بازیکنان سابق سه شیر مانند او از موفقیت‌های تیم تحت هدایت گرث ساوت‌گیت خوشحال نمی‌شوند.

رونی که یکصدوبیست بازی ملی در کارنامه دارد، گفت: من می‌دانم برای بعضی از بازیکنان سابق تیم ملی که خودم با آنها صحبت کرده‌ام، موفقیت‌های اخیر این تیم چندان خوشایند نیست. این رویکرد اشتباهی است. من چنین رویکردی را دوست ندارم. من الان طرفدار تیم ملی هستم و می‌خواهم که این تیم نتیجه بگیرد و موفق باشد.

وی ادامه داد: من افتخار می‌کنم که کلی بازی ملی دارم و همیشه آماده خدمت به این تیم بوده‌ام. دوران حضور من در تیم ملی انگلیس به سر آمده است، اما از اینکه به اندازه خودم به تیم ملی کمک کرده‌ام خوشحالم و بی‌صبرانه منتظر دیدن نتیجه پیشرفت این تیم در سال‌های آینده هستم.

رونی در پاسخ به سؤالی درباره قیاس نسل فعلی بازیکنان تیم ملی انگلیس با تیمی که او برایش توپ می‌زد، ادامه داد: تیمی که من در آن بازی می‌کردم، سوپراستار داشت، اما این تیم هم سوپراستارهای خودش را دارد. هری کین، رحیم استرلینگ و جان استونز که یکی از بهترین مدافعان میانی دنیاست. انگلیس بازیکنان بزرگ زیادی دارد که اکثر آنها جوان هم هستند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.