تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را در غیاب ۵ ملی پوش، مربیان و بازیکنان خارجی دنبال کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرینات خود را از امروز (شنبه) در زمین فوتبال پژوهشگاه نفت دنبال کردند. در این تمرین که در غیاب برانکو ایوانکوویچ و دیگر مربیان خارجی پرسپولیس انجام شد، کریم باقری هدایت بازیکنان را بر عهده داشت و حسین خبیری، مشاور مدیرعامل نیز در محل تمرین حضور پیدا کرد.

کمبود نفرات، از مشکلات تیم برای شکل‌گیری تمرینات، به ویژه برای انجام بازی فوتبال و کارهای تاکتیکی است. پرسپولیس امروز علاوه بر علیرضا بیرانوند، احمد نورالهی و بشار رسن که در تیم‌های ملی ایران و عراق حضور دارند، حمیدرضا طاهرخانی و سعید حسین‌پور را نیز به دلیل حضور در اردوی تیم ملی المپیک در اختیار نداشت. حسین ماهینی و محمد انصاری هم که در عمل تا پایان فصل حضور ندارند.

امید عالیشاه تمرینات خود را دنبال می‌کند و کمال کامیابی‌نیا هم امروز به جمع تیم ملحق شد.

گفتنی است، طبق برنامه اعلام شده، برانکو ایوانکوویچ و همکارانش بامداد فردا (یکشنبه) وارد تهران می‌شوند و قرار است تمرین فردا زیر نظر سرمربی انجام شود.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه (۲۸ آبان‌ماه) دیدار معوقه خود مقابل پیکان را از هفته نهم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.