بهنام ابوالقاسم‌پور بازیکن پیشین پرسپولیس گفت که برای موفقیت در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سازمان لیگ باید با پرسپولیس تعامل کند.

بهنام ابوالقاسم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: ابتدا باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که از دقیقه یک تا دقیقه ۹۴ تیم‌شان را تشویق کردند و حتی زمانی که پرسپولیس با یک گل از حریف عقب افتاد باز هم دست از حمایت برنداشتند.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: پرسپولیس در نیمه اول به خاطر استرسی که داشت عملکرد چندان خوبی از خود نشان نداد اما در نیمه دوم بسیار بازی با برنامه و خوبی ارائه کرد. بیرانوند نقش بزرگی در موفق پرسپولیس داشت و تیم را تا دقیقه ۹۵ نگه داشت. این بازیکن با گرفتن ضربه سر ژاوی‌ روحیه مضاعفی به بازیکنان داد. حالا پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان صعود کرده و باعث افتخار ایران شده است. اکنون باید این دیدار را فراموش کنیم و به فکر بازی فینال باشیم.

ابوالقاسم‌پور درباره دیدار فینال تصریح کرد: تیم‌های شرق آسیا با نظم فوتبال بازی می‌کنند. ضمن اینکه دست پرسپولیس هم برای این دیدار خالی است. باید سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از این تیم حمایت کنند تا دست پر از فینال خارج شود. وظیفه سازمان لیگ است تا با پرسپولیس تعامل کند.

وی در پایان گفت: به شخصه به عنوان یک پیشکسوت از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تشکر می‌کنم که توانسته به این تیم کمک کند تا پرسپولیس به این جایگاه برسد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.