سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تبریک بابت صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: برانکو روح بزرگی دارد و الان به قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان فکر می‌کند.

محمود خوردبین در گفت‌وگو خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید به همه تبریک بگویم بابت این افتخارآفرینی بزرگ مخصوصاً هوادارانی که به ورزشگاه رفته بودند. بازیکنان، کادرفنی و همه اعضای باشگاه عالی کار کردند و تیم در بازی مقابل السد بسیار عالی بود.

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضورش در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: ساعت ۱۶:۳۰ به سمت ورزشگاه حرکت کردم و زمانی به VIP ورزشگاه رسیدم که پرسپولیس گل مساوی را به ثمر رساند (دقیقه ۴۹ بازی)، برای همین زمانی که گل نعمتی به ثمر رسید همه گفتند که پا قدمم خوب بوده است.

خوردبین درباره اینکه پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد، اظهار داشت: البته که همینطور است، بچه‌ها برابر السد بسیار خوب بازی کردند و با همه کمبودهایی که وجود داشته بسیار خوب نتیجه گرفته‌اند. برانکو کارش را خوب انجام داد و البته بیرانوند هم در این بازی تیم را نجات داد و در آخرین لحظات شاهکار کرد.

وی درباره اینکه چه نفراتی در بازی مقابل السد نمایش بهتری داشتند، تصریح کرد: در نیمه دوم که من نظاره‌گر بازی بودم بیرانوند و خط دفاعی پرسپولیس بسیار خوب کار کردند ولی بیرانوند با عکس‌العمل‌هایی که داشت بهترین بازیکن زمین بود.

خوردبین در خصوص اینکه آیا برانکو از زمان حضورش در پرسپولیس به دنبال قهرمانی آسیا بوده است، به تسنیم گفت: واقعاً از ابتدا برانکو به دنبال این هدف بود. من با او کار کرده‌ام و می‌دانم که دنبال کسب این افتخارات بوده است. برانکو همیشه بیشتر از لیگ به آسیا فکر کرده است. باور می‌کنید برانکو الان دارد به قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان فکر می‌کند؟ او روح بزرگی دارد و روحیه خوبش را به تیم هم تزریق کرده است.

وی خاطرنشان کرد: می‌خواستم بعد از پایان بازی به رختکن بروم و به اعضای تیم تبریک بگویم، اما وضعیت جسمانی‌ام اجازه این کار را نداد. از همین جا به همه بازیکنان، مربیان، تماشاگران تبریک می‌گویم که در ورزشگاه آزادی شاهکار کردند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )