مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با تمجید از حضور هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی گفت: تا به حال در زندگی‌ام چنین جوی ندیده بودم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل السد قطر و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: به حدی خوشحالم که نمی‌دانم الان چه باید بگویم. نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم، اما در نیمه دوم عملکرد بسیار خوبی داشتیم.

وی افزود: در زندگی‌ام تا به حال چنین جوی ندیده بودم، خدا را شکر مردم خوشحال به خانه‌هایشان رفتند. امیدوارم در دیدار فینال هم با غیرت ظاهر شویم و موفق شویم.

خلیل‌زاده درباره درخشش علیرضا بیرانوند در دیدار با السد گفت: بیرانوند همیشه ستاره بوده و امیدوارم همیشه در مسابقات بدرخشد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تیم السد یادآور شد: السدی‌ها به لحاظ بودجه بهترین تیم آسیا هستند اما ما غیرت و هوادار داریم که آنها نداشتند.

وی درباره مشکلات ورزشگاه آزادی و اینکه باید این مشکلات تا دیدار فینال برطرف شود، گفت: تا آن زمان وقت داریم و امیدواریم این کمبودها برطرف شود.

خلیل‌زاده در واکنش به این پرسش که گفته بود در صورت قهرمانی در آسیا موهای علی علیپور را خواهد زد گفت: مگر علیپور چقدر مو دارد که من آن را هم بزنم؟! اگر قهرمان شویم موهای علیپور را می‌زنم تا مثل سیدجلال حسینی شود!

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.