فوتبال جهان - نیکو کواچ با وجود حواشی اخیر در مورد اخراجش، بسیار خونسرد و امیدوار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی هفته هشتم رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان مقابل ولفسبورگ نسبت به این بازی و آینده تیمش ابراز امیدواری کرد.

سرمربی بایرن‌مونیخ اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد: مسابقه مقابل ولفسبورگ بسیار جذاب خواهد بود. ۴ بازی گذشته ما، آن طور که می‌خواستیم، پیش نرفت. در این بازی‌ها همانند ۷ بازی ابتدایی، موقعیت ایجاد کردیم اما نتوانستیم فرصت‌ها را به گل تبدیل کنیم. روی کلمه سیستم چرخشی تاکید داریم. تیم‌های بین المللیاز سیستم چرخشی استفاده می‌کنند. نمی‌توان ۵ یا ۶ هفته پیاپی از یک ترکیب استفاده کرد. کسانی که عقیده دیگری غیر از این موضوع دارند، از وضعیت تیم چیزی نمی‌دانند.

کواچ در پایان اظهار داشت: پس از پیش فصل، ۱۹ بازیکن آماده در تیم در اختیار داشتیم و هنوز از ترکیبی که در دسترس دارم راضی هستم.به قصد تلاش فراوان در شرایط سخت، صورتم را هم اصلاح نکردم! رودریگس از بازی‌های ملی بازگشته و کمی خسته است. فکر می‌کنم او به زودی آمادگی‌اش را به دست آورد. با بازیکنان زیاد صحبت می‌کنم و اگر مشکلی وجود داشته باشد، برطرف می‌کنم. سعی دارم با نگرشی مثبت رفتار کنیم. همه بازیکنان تیم سخت تلاش می‌کنند و تعهد لازم را دارند.

جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.