اصفهان- سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: ارتباط خاصی با مدیران عامل فولاد مبارکه ندارم و آنها هر زمان نیاز داشته باشند، من خدمت آنها هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل نساجی مازندران در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: امروز فشار بازی روی ما زیاد بود. خدا را شکر می‌کنم که امروز ۳ امتیاز بسیار خوبی گرفتیم. بازی خوبی بود و من به آقای نکونام و تیم نساجی تبریک می‌گویم چون تیم خوب و تاکتیکی و با برنامه‌ای را دارد.

وی افزود: هدف‌های ما با آنها فرق داشت. آنها با لایه‌های دفاعی چشم به ضد حمله داشتند و به گل اول رسیدند اما ما به دنبال بازی هجومی و رسیدن به گل بودیم که در این مسئله موفق بودیم و شانس هم با ما یار بود.

سرمربی سپاهان ادامه داد: خوشحال هستم که نگرش بازیکنان ما بازگشته است زیرا تیمی که دقیقه ۹۲ گل می‌خورد و پنالتی می‌گیرد و آن را بر می‌گرداند، نشان می‌دهد که شرایط خوبی دارد.

وی افزود: دو ایراد داشتیم که دو توپ به سمت دروازه آمد و دو گل دریافت شد. شک دارم که موقعیت تک به تک در آفساید بود و خوشحالم که پیام این موقعیت را گرفت و تبدیل به گل نشد.

قلعه‌نویی با اشاره به تفاوت این بازی با بازی حذفی سپاهان مقابل نساجی گفت: بازیکنان در بازی حذفی استرس بیشتری داشتند اما در این بازی از نظر تمرکزی و آرامش شرایط بهتری داشتیم. ما به دنبال هدف و تاکتیک تیمی خاصی هستیم که به آن هم رسیدیم. خوشحالم که با تغییراتی لحاظ شده به گل رسیدیم اما باید بگویم جلوی این تیم‌ها بازی کردن خیلی سخت است.

وی افزود: این تیم خیلی می‌دود و خیلی خوب کار می‌کند اما خوشحالم که در نهایت پیروزی این مسابقه ازآن تیم ما شد.

سرمربی سپاهان با اشاره به عملکرد استنلی و مهدی کیانی تصریح کرد: ما بازیکن خوبی به نام سپاهان داریم و نباید از هیچ بازیکنی اسم آورد. همه بازیکنان زحمت می‌کشند و تلاش به خرج می‌دهند و پس از بررسی عملکرد بازیکنان، تک تک وضعیت بازیکنان را بررسی می‌کنیم و اشتباهات، میزان دوندگی و فعالیت‌های آنها را از نظر آماری، سیستماتیک و... نشان می‌دهیم.

وی درباره تغییرات صورت گرفته در رأس شرکت فولاد مبارکه گفت: من یک بار با عظیمیان صحبت کردم و او پیامی برای بازیکنان صادر کرد و اعلام حمایت خود را داشته و خودش هم سپاهانی است. سپاهان متعلق به شهر اصفهان است و خوشحالیم که هر مدیری به این تیم می‌آید نسبت به این تیم تعصب دارد و امیدوارم که حمایت خود را از این تیم بیشتر کند و در جلسه با مدیرعامل شرکت خواسته‌های خود را برای تقویت تیم اعلام کرده است.

قلعه‌نویی تاکید کرد: من چارچوبی دارم و در آن چارچوب حرکت می‌کنم و ارتباط خاصی با مدیران عامل فولاد مبارکه ندارم! هر زمان مدیران وقت شرکت فولاد مبارکه بفرمایند، خدمت آنها می‌رسیم.

از هواداران سپاهان متشکرم اما توقع من از آنها بیشتر است زیرا تیم خوب نتیجه می‌گیرد و امیدوارم هواداران سپاهان در ورزشگاه حضور پیدا کنند. ۱۰ هزار هوادار در تیم سپاهان خیلی خوب نیست و شاید مشکل عدم حضور هواداران در تیم سپاهان من هستم که بگویند تا دیگر نباشم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.