سرمربی تیم فوتبال امید ایران که عصر امروز در تمرین باشگاه استقلال حاضر شد مذاکره با وینفرد شفر را بسیار مطلوب توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زلاتکو کرانچار که سابقه فعالیت در فوتبال آلمان را نیز داشته در ملاقات با سرمربی استقلال به زبان آلمانی با شفر سخت گفت و در پایان این دیدار حضور در تمرین آبی‌پوشان و دیدار با سرمربی این تیم را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

کرانچار در این خصوص گفت: دیدار با مربیان باشگاه‌ها یکی از بخش‌های مهم برنامه‌ای کاری ماست. در همین راستا پیش‌تر در تمرین پرسپولیس حاضر شدم، امروز به تمرین استقلال رفتم و در ادامه طبق جدول زمان‌بندی در تمرین باشگاه‌های سپاهان، تراکتورسازی، ذوب‌آهن، پدیده، سایپا و پیکان همچنین استان خوزستان حاضر می‌شوم تا با مربیان تمامی این باشگاه‌ها دیدار داشته باشم.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان خاطرنشان کرد: در دیدار با شفر به او گفتم که بازیکنان جوانِ با استعداد و توانمندی در اختیار دارد. ما چهار بازیکن از استقلال را در این اردوی امید همراه با خودمان داشتیم که بسیار خوب تمرین کردند و به عقیده من اگر سرمربی استقلال بخواهد، می‌توانند به این تیم کمک کنند. در هر صورت باید بگویم جلسه بسیار خوبی با سرمربی استقلال داشتیم و در راه آماده‌سازی تیم امید می‌خواهیم همکاری و تعامل بسیار خوبی بین ما و باشگاه‌ها برقرار باشد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.