وینفرد شفر درباره اینکه گفته می‌شود قرار است مجتبی جباری به عنوان دستیار به کادر فنی استقلال اضافه شود، گفت: هیچ وقت راجع به شایعات صحبت نمی‌کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم وینفرد شفر که برای تماشای دیدار ایران و بولیوی در ورزشگاه آزادی حضور یافته بود، پس از پایان بازی گفت: بازیکنان استقلال همیشه سطح بالا بازی می‌کنند امید ابراهیمی، مجید حسینی، علی کریمی و روزبه چشمی امروز عالی بودند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه گفته می‌شود قرار است مجتبی جباری به عنوان دستیار به کادر فنی استقلال اضافه شود، گفت: هیچ وقت راجع به شایعات صحبت نمی‌کنم و اگر دستیاری بخواهم حتماً این مسئله را با مدیر باشگاه مطرح می‌کنم.

شفر در واکنش به اینکه جباری در مصاحبه‌ای تایید کرده که شما از او خواسته‌اید، با کادر فنی همکاری کند، اظهار داشت: همانطور که گفتم در مورد شایعات صحبت نمی‌کنم و به آنها فکر نمی‌کنم. اگر دستیار بخواهم قطعاً با باشگاه صحبت می‌کنم.

وی راجع به پیروزی تیم ملی فوتبال مقابل بولیوی گفت: بازی خیلی خوبی بود و تبریک می‌گویم به همه ایرانی‌ها و مخصوصا به وزارت ورزش بابت حضور بانوان در ورزشگاه.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.