داریوش یزدی با ابراز خرسندی از برتری تیمش مقابل ذوب‌آهن، از تیم استقلال خوزستان به عنوان تیمی قابل احترام یاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اهواز، داریوش یزدی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: امروز از اتفاق ناگواری که برای استان خوزستان و مردم این استان و مردم کشورمان به وجود آمد، متأثر شدیم. این حوادث از سوی همه محکوم است و جا دارد به همه و خانواده این عزیزان از دست رفته تسلیت بگوییم. امیدوارم این اتفاقات که برای جامعه ما مشکل‌ساز می‌شود، تکرار نشود. جا دارد به تیم خودمان تبریک بگویم و از هوادارانی که از ما حمایت کردند، تشکر کنم.

وی افزود: ما امروز یک بازی خیلی سخت داشتیم. می‌دانستیم ذوب‌آهن تیم خوب و قابل احترامی است که بازی خوبی انجام می‌دهد و با وجود اینکه نتوانسته بود در سه چهار هفته اخیر نتایج خوبی بگیرد، اما به لحاظ فوتبالی و تاکتیکی فوتبال خوبی ارائه می‌کند. ما برنامه داشتیم و می‌دانستیم که در چه لحظاتی تحت فشار قرار می‌گیریم و در دقایقی از بازی هم تحت فشار بودیم، اما حملات حریف را کنترل کردیم. به نظرم توانستیم بازی خوبی از خودمان نشان بدهیم و در روزی که این اتفاق تلخ برای استان خوزستان به وجود آمد، توانستیم بخشی از مشکلات را جبران کنیم تا بلکه مردم یک مقدار شاد شوند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص اینکه برد مقابل ذوب‌آهن چقدر روی روحیه تیمش در هفته‌های آتی تأثیرگذار خواهد بود، اظهار داشت: بله، گفته بودیم که تیم ما از هفته پنجم به لحاظ روحی، جسمی و تاکتیکی بهتر خواهد شد و دیدید این اتفاق افتاد. به نظرم ما توانستیم نشان بدهیم که شرایط بهتری کسب کردیم و تیم ما اکنون به لحاظ جسمی و روحی شادتر است. ما هنوز جا داریم که بیشتر پیشرفت کنیم. شاید اول فصل کسی ما را جدی نگرفته بود و حتی فکر می‌کردند گزینه اول سقوط هستیم، اما ما داشتیم با این تیم از نزدیک کار می‌کردیم و ما این تیم را باور داشتیم. این تیم ما قابل احترام است و مردم هم باید کم کم به این تیم احترام بگذارند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.