باشگاه پرسپولیس همچنان در تلاش است بازی این تیم با سپیدرود رشت در همان زمان قبلی برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پندار خمارلو در حاشیه نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - سپیدرود درباره دلیل اعتراض تیم میزبان به تغییر زمان این مسابقه گفت: در جلسه هماهنگی این بازی به ما اطلاع دادند که بازی ۴۵ دقیقه دیرتر برگزار خواهد شد، درحالی که انتظار ما این بوده و هست که چند روز قبل از بازی این موضوع را به ما اطلاع دهند تا بتوانیم سرمربی تیم را در جریان آن قرار دهیم. به ما گفتند این خواسته صداوسیما بوده است! مگر صداوسیما برای فوتبال تصمیم می‌گیرد؟! اگر واقعاً این‌طور است از سازمان لیگ جای سؤال دارد، صداوسیمایی که حق پخش را به باشگاه‌ها پرداخت نمی‌کند این چنین قدرت دارد که زمان بازی را تغییر دهد؟!

وی افزود: این کار یعنی بی‌احترامی به باشگاه‌ها و میلیون‌ها هوادار. فکر می‌کنم در مورد فوتبال باید فوتبالی‌ها تصمیم بگیرند نه خارج از این مجموعه. به‌هرحال ما به تغییر زمان بازی به طور جدی اعتراض کردیم، ضمن اینکه نه تیم میهمان و نه تمام عوامل برگزاری مسابقه موافق این تغییر ایجاد شده نبودند. از این رو همه ما صورتجلسه هماهنگی بازی را امضا کردیم و به طور جدی مخالف تغییر زمان مسابقه بودیم و می‌خواهیم بازی در همان زمان ۱۸:۴۵ برگزار شود.

مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه چرا باشگاه پرسپولیس خیلی جدی‌تر با این مسئله برخورد نمی‌کند، گفت: جدی‌تر از این نمی‌شود. ما که نمی‌توانیم اعلام کنیم، نمی خواهیم بازی کنیم. حرف ما این است که سازمان لیگ نهایت همکاری را با پرسپولیس داشته باشد. ما در همه موارد با سازمان لیگ، تیم ملی و ... نهایت همکاری را داشته‌ایم. برای همین بازی با الدحیل، برانکو به خاطر اینکه مردم بتوانند در مراسم‌های عزاداری شرکت کنند، پذیرفت بازی یک روز زودتر برگزار شود و حتی او خواست بازی با الدحیل ۴۵ دقیقه دیرتر برگزار شود که ما وقتی گفتیم مردم می‌خواهند در مراسم عزاداری شرکت کنند او با احترام به عقاید مردم این موضوع را پذیرفت. حرف ما این است؛ چرا باید ۲۴ ساعت قبل از بازی به ما اعلام کنند زمان آن تغییر کرده است؟! این کار اصلاً حرفه‌ای نیست. ضمن اینکه هواداران ما فردا می‌خواهند در مراسم عزاداری شرکت کنند و طبیعی است اگر بازی زودتر برگزار شود، آنها به مراسم عزاداری خواهند رسید.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.