فوتبال جهان - مائوریسیو پوچتینو علیرغم شکست تاتنهام مقابل اینتر از عملکرد شاگردانش در این بازی به عنوان بهترین بازی فصل تیمش یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریسیو پوچتینو که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) برتری یک بر صفر خود مقابل اینتر در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را نتوانستند حفظ کنند و با دو گلی که ایکاردی و وسینو به ثمر رساندند، در نهایت با نتیجه ۲ بر یک مقابل میزبان خود تن به شکست دادند، پس از این بازی گفت: از عملکرد تیمم راضی هستم. ما بازی را تحت‌کنترل داشتیم، اما درس بی‌رحمانه‌ای در پایان بازی گرفتیم چون شایسته کسب نتیجه‌ای بهتر بودیم.

وی افزود: این بهترین عملکرد ما از شروع فصل جاری بود. بابت این شکست اما ناامید و ناراحت هستیم چون بازیکنانم شایسته کسب نتیجه بهتری بودند. ما تنها دو بار دروازه‌مان تهدید شد و در هر دو بار هم دروازه‌مان باز شد. تا زمانی هم که گل اول را دریافت کنیم، بازی را تحت‌‌کنترل خود داشتیم. پس از دریافت گل تساوی هم در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد. در واقع ما تاوان اشتباهات خودمان را دادیم.

سرمربی آرژانتینی تاتنهام ادامه داد: اکنون خیلی مهم است که به مسیر پیش‌روی‌مان بیاندیشیم و سعی کنیم درک کنیم که فوتبال همین است و وقتی در دوران منفی به سر می‌برید، باید بتوانید از آن خارج شوید.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.